Chata Junior pod Kunčickou horou

Hledáte místo, kde se strávit klidnou dovolenou? Potřebujete dostatek míst pro školní kurz? Ubytování v horské chatě Junior v Kunčicích u Starého Města pod Sněžníkem nabízí ubytování a stravování pro rodiny či školní kolektivy v klidné, ničím nerušené horské přírodě.

Chata Junior se nachází na okraji Kunčic u Starého Města pod Sněžníkem, které se stává rozvíjejícím se, moderním a rekreačním střediskem s dostatkem volnočasových aktivit. Jedná se o ideální výchozí místo pro vysokohorskou turistiku po masivu Králického Sněžníku, Rychlebských hor a Hrubého Jeseníku. Své využití nachází chata Junior jak pro rodiny, tak i pro školní kolektivy, pro které poskytuje dostatek ubytovací kapacity.

Ubytovat se v chatě Junior může až 70 osob v celkem 12 pokojích a 3 apartmánech s vlastní TV, sprchou a WC. Na patře je k dispozici malá kuchyňka. Využít můžete i velkou prostornou jídelnu s 9 stoly a TV, která se hodí především pro školní kolektivy, společenskou místnost s krbem a malým barem. Využít můžete ubytování Kunčice jak pro školní výlety či kurzy, ale i pro dovolenou více rodin, kdy každá má svoje soukromí ve vlastním pokoji. Chata Junior se nachází v nadmořské výšce 700 m daleko od ruchu velkoměst, takže poskytuje relaxaci s jedinečnými výhledy na Kunčice, Staré Město pod Sněžníkem i Hanušovickou Vrchovinu. V okolí se nachází horské louky a lesy, kam lze podnikat pěší či cyklistické výlety.

Chcete se zrelaxovat a odpočinout si od města? Pak chata Junior nabízí to pravé pro vás. Nachází se v horské louce daleko od měst, takže si zde dokonale odpočinete a vyvětráte hlavu. Volný čas můžete trávit v okolí, které poskytuje jedinečné výhledy do okolní krajiny, nebo můžete podniknout výlety do nedalekých hor. Věřte, že si dovolenou užijete a budete na ni dlouho vzpomínat.