Ubytování v Praze

Jak levně bydlet v Praze? Levné ubytování v apartmánech

Ubytování v Praze
Up-Free / Pixabay

Sehnat levné ubytování v Praze není jednoduché, ale také to není nemožné. Hledáte-li levné ubytování v Praze, pak Vás jistě bude zajímat nabídka bytů společnosti BHL Consorting s.r.o., která nabízí levné ubytování již od roku 1999 v ubytovnách a apartmánech v Praze a blízkém okolí.

Ubytování v ubytovnách je vhodné jak pro dlouhodobé, tak i krátkodobější ubytování skupin osob. Ubytovny poskytují ubytování jak pro jednotlivce,  tak i pro pracovní a sportovní kolektivy. Levné ubytování v Praze tato společnost nabízí již více než 10 let. Cena ubytování je pro zákazníka často nejdůležitějším kritériem při výběru ubytovny, proto jsou ceny opravdu nízké a to již od 99,- Kč za noc. Nabízíme i ubytování v apartmánech a to pro 2-8 osob.

Tip na článek  Sledování zásilek je praktická služba pro všechny

Ubytovny a apartmány jsou otevřeny celoročně a jsou vhodné pro jednotlivce, rodiny, studenty, turisty i zaměstnance firem. Apartmány i ubytovny jsou umístěny v blízkosti MHD, dobře a rychle dostupné centru Prahy. V nabídce například naleznete oblíbené místo – Ubytovna Praha v Praze 9, které se nachází jen pár desítek metrů od centra Černý Most v klidné části panelového sídliště. V této ubytovně si můžete vybrat ze dvou, tří a čtyřlůžkových pokojů. Ubytovna má celkovou kapacitu 32 osob.

Levné ubytování Praha, které nabízí společnost BHL Consorting s.r.o., poskytuje slevy při ubytování firem.