Ubytování v Praze

Jak levně bydlet v Praze? Levné ubytování v apartmánech

Ubytování v Praze
Up-Free / Pixabay

Sehnat levné ubytování v Praze není jednoduché, ale také to není nemožné. Hledáte-li levné ubytování v Praze, pak Vás jistě bude zajímat nabídka bytů společnosti BHL Consorting s.r.o., která nabízí levné ubytování již od roku 1999 v ubytovnách a apartmánech v Praze a blízkém okolí.

Ubytování v ubytovnách je vhodné jak pro dlouhodobé, tak i krátkodobější ubytování skupin osob. Ubytovny poskytují ubytování jak pro jednotlivce,  tak i pro pracovní a sportovní kolektivy. Levné ubytování v Praze tato společnost nabízí již více než 10 let. Cena ubytování je pro zákazníka často nejdůležitějším kritériem při výběru ubytovny, proto jsou ceny opravdu nízké a to již od 99,- Kč za noc. Nabízíme i ubytování v apartmánech a to pro 2-8 osob.

Ubytovny a apartmány jsou otevřeny celoročně a jsou vhodné pro jednotlivce, rodiny, studenty, turisty i zaměstnance firem. Apartmány i ubytovny jsou umístěny v blízkosti MHD, dobře a rychle dostupné centru Prahy. V nabídce například naleznete oblíbené místo – Ubytovna Praha v Praze 9, které se nachází jen pár desítek metrů od centra Černý Most v klidné části panelového sídliště. V této ubytovně si můžete vybrat ze dvou, tří a čtyřlůžkových pokojů. Ubytovna má celkovou kapacitu 32 osob.

Tip na článek  Moderní materiály, které by ve vaší ložnici rozhodně neměly chybět

Levné ubytování Praha, které nabízí společnost BHL Consorting s.r.o., poskytuje slevy při ubytování firem.