Zapomeňte na maturitu z matiky a studujte multimediální tvorbu

Přemýšlíte, kam na střední školu? Nechcete povinně maturovat z matematiky? Toužíte po studiu multimediální či výtvarné tvorby, fotografie, designu či multimediální technologie? Pak se přihlaste na Soukromou střední školu cestovního ruchu ARCUS, s.r.o. V našem článku se na možnost studia multimediální tvorby podíváme blíže. Chcete zjistit více informací o škole, o studiu či přijímacím řízení? Pak čtěte dál a objevte atraktivní nabídku pro vaši budoucnost.

Soukromá střední škola cestovního ruchu ARCUS v Praze nabízí svým studentům odborné vzdělání získané na základě odborných a profilujících předmětů. Studenti si tak osvojí práci s výpočetní technikou, marketing, výtvarnou tvorbu, multimediální technologie, design a AutoCAD a také se naučí tvořit a spravovat webové stránky. Díky povinnému studiu dvou cizích jazyků (angličtina, němčina, španělština, francouzština a ruština) a kurzům jazykové konverzace s rodilým mluvčím získají studenti tolik potřebné vzdělání uplatnitelné téměř v jakékoli zemi.

Možnost vytvořit si vlastní cestovní kancelář

Studenti navíc získají jedinečnou možnost podílet se na tvorbě vlastní registrované cestovní kanceláře ARCUS. Pokud se pro tuto školu rozhodnete, pak získáte široké teoretické znalosti, které se naučíte uplatňovat v praxi, a to při tvorbě nového katalogu, reklamních videí, při vytváření marketingové strategie a při správě webových stránek. Nebudete však studovat pouze sami za počítačem, ale setkáte se i s budoucími klienty. Svou aktivní činností na tvorbě zisku navíc získáte svůj vlastní příjem, a to již během studia.

Tip na článek  Bojujete s angličtinou? Víme, jak zvítězit!

Výhody studia

Výhodou je samozřejmě již samotné získané vzdělání, které oproti mnohým teoretickým oborům poskytne i užitečnou praxi. Nespornou výhodu samozřejmě představuje možnost vlastního příjmu a také další výhody v podobě možnosti získat produkty značky Apple s výraznou slevou. Škola pořádá jazykové a poznávací pobyty a mnohé exkurze. Žáci mohou využívat skvělé vybavení z praxe multimediálních oborů. Učebnice a sešity jsou studentům poskytovány zdarma. A pro mimopražské studenty je skvělou zprávou ubytování poskytované školou.

Podmínky přijetí

Pro přijetí na této škole je potřeba do 30. března 2016 vyplnit přihlášku (formulář najdete na stránkách školy). Žáci jsou pak přijímání na základě talentové zkoušky. Zkoušeni jsou z práce na PC a tematické kresby. Pro navýšení bodů vám poslouží i známky z výtvarné výchovy, cizího jazyka a výpočetní techniky. Školné činí 28 900 Kč za rok.

BlueOlive / Pixabay