Jak na zlepšení erekce? Vyvarujte se stresu i cigaret

Jak na zlepšení erekce? Vyvarujte se stresu i cigaret

Jak na zlepšení erekce? Vyvarujte se stresu i cigaret
WerbeFabrik / Pixabay

Až polovina českých mužů během života potrápí poruchy erekce. Přitom řešení tohoto palčivého a nadmíru citlivého problému mají často na dosah ruky. Mnozí se tedy trápí zcela zbytečně i několik dlouhých let. Přitom prvotní léčba rozhodně nespočívá v polykání tabletek a návštěvě odborníků. Mnohdy stačí zbavit se stresu, pozměnit jídelníček, zařadit do svého života trochu zdravého pohybu a naopak eliminovat neduhy, které intimním hrátkám rozhodně nenahrávají. Máme pro vás několik tipů, jak na to!

Přiznejte si, že máte problém

Zlepšení erekce není záležitostí několika dnů, ale týdnů, či dokonce měsíců. V prvotní fázi je nesmírně důležité, aby si muž přiznal, že má zkrátka a jednoduše problém, který je potřeba řešit dříve, než bude pozdě. Snažit se o jeho potlačení je zcela zbytečné a bláhové. Problémy samy od sebe nevymizí.

Eliminujte stres

Zbavit se stresu – to se sice lehce řekne, ale hůře provede. Stresovým situacím jsme vystavováni prakticky denně. Proto je důležité naučit se jim odolávat nebo je alespoň odpovídajícím způsobem zvládat. Stresuje-li vás práce a jste jen kousek od syndromu vyhoření, je na místě zvážit změnu místa. Pokud si tuto změnu nemůžete dovolit, pak je důležité začlenit do svého denního harmonogramu pravidelné relaxační aktivity.

Tip na článek  Chcete mít zuby jako perličky?

Omezte kouření

Kuřáci se s poruchami erekce potýkají častěji, než ostatní skupiny osob. Cigarety mají totiž neblahý dopad na srdečně-cévní systém, proto zkuste svůj nešvar omezit a začlenit do svého života více pohybu a čerstvých sezónních potravin

Léky nejsou ostuda

Pokud nic z výše uvedeného nepomáhá, nezbyde vám zřejmě nic jiného, než vyzkoušet volně prodejné produkty na našem trhu. Při jejich výběru si ovšem dávejte extra pozor. Ne každý produkt je totiž originál a nekvalitní či neoriginální výrobky by vám mohly pekelně zavařit. Kvalitní produkty pro zlepšení erekce naleznete na stránce kamagra-prodej.com, kde můžete objednat nejen viagru pro muže, ale i pro ženy. Po objednání vám dorazí diskrétní balíček, slibující novou vášeň i nevšední zážitky.