5 výhod anonymní platební karty: Znáte je?

5 výhod anonymní platební karty: Znáte je?

5 výhod anonymní platební karty: Znáte je?
jarmoluk / Pixabay
Vlastníte platební kartu? Pak o vás banka ví, za co utrácíte, co si nedokážete odepřít, jak vysoký je váš příjem, ale také spousty dalších citlivých údajů. Jak to změnit? Odpovědí je anonymní platební karta. Slyšeli jste o ní? Pokud ne, pak jsou následující řádky určeny právě vám. Přinášíme 5 výhod anonymní platební karty FREEPAY, které dozajista oceníte.

Výhoda č. 1: Už žádné údaje pro banku

Anonymní platební karta FREEPAY – jak je již z jejího názvu patrné – neposkytuje žádné citlivé údaje bance či třetím osobám. Je úplně jedno, za co utrácíte, kolik finančních prostředků vám měsíčně „přistane“ na účtu. Vše máte výlučně ve své režii a o nic ze svého soukromí se nemusíte dělit.

Výhoda č. 2: Žádné podmínky

Některé banky nastavují pro poskytnutí platební či debetní karty určité podmínky, jež musíte splnit. Nejčastěji jde o pravidelný přísun financí, zřízení bankovního účtu nebo nutnost minimálního zůstatku. To vše je však s anonymní platební kartou passé.

Výhoda č. 3: Platit můžete kdekoli

Anonymní platební kartu můžete využívat kdekoli uznáte za vhodné. Platit s ní můžete fyzicky, na internetu, u obchodníků, u nás i ve světě. Nejste limitováni výběry, ale ani dalšími podmínkami, jako tomu bývá u klasických platebních karet, na které jsme byli doposud zvyklí. Blesk peněženka, k níž je tato karta směle přirovnávána, nabízí snadný a pohodlný způsob placení.

Tip na článek  Výhodné financování bydlení

Výhoda č. 4: Přehled o hospodaření

Díky platební kartě máte bezpečný přehled o tom, za co utrácíte, na čem můžete naopak ušetřit a jaké výdaje stojí za omezení. Vše je velmi přehledné a jednoduché, proto představuje anonymní platební karta zajímavý způsob, jak naučit hospodařit sebe nebo své děti.

Výhoda č. 5: Kartu pořídíte na mnoha místech

Anonymní platební kartu FREEPAY zakoupíte mnoha způsoby a to jak v síti prodejních míst, tak prostřednictvím online kanálů nebo oficiálních partnerů vydavatele karty. Velmi mile vás jistě překvapí též výhodná struktura poplatků za použití a vedení karty. Potřebujete snad další důvody, proč dát své stávající bance vale?