vybrat pohřební službu

Jak v Praze vybrat pohřební službu

Dostali jste se do situace, kdy vám zemřel blízký? Nevíte, co vše je potřeba zajistit? Neváhejte a kontaktujte pohřební službu Helfi, která je vám k dispozici nonstop!

Smrt je součástí života. U starších lidí ji lze očekávat, ale ne vždy se s ní blízcí smíří a dokážou ji zvládnout. K dispozici je vám pohřební ústav Praha, kde vám pomohou zajistit vše potřebné. V prvé řadě se jedná o převoz ostatků zesnulého. Dále s vámi proberou potřebné náležitosti, pomohou sestavit a vytisknout parte. Na základě vašich požadavků si domluvíte pohřeb, který zajistí pohřební služba Praha na základě vašich požadavků. Asi největší zájem je o kremace Praha, kdy se pohřeb provádí žehem. V případě zájmu lze domluvit i klasický pohřeb do země v rakvi. V neposlední řadě si můžete vybrat i pohřeb bez obřadu v obřadní síni, což je nejekonomičtější forma pohřbu.

Tip na článek  Jednoduchá konsolidace půjček

Pohřební služba je instituce, která pomáhá s posledním rozloučením se zesnulými. Zkušení pracovníci jsou připraveni na komunikaci s pozůstalými. Pomohou jim vyřešit vše potřebné v dobách, kdy jim zrovna není nejlépe. Na základě konzultace s pozůstalými totiž pohřební služba Helfi zajistí vše potřebné a doladí veškeré náležitosti pohřbu. Domluvíte si řečníka, smuteční řeč, hudbu, květiny a věnce. Kromě vyřčení vašich přání, jak má obřad a náležitosti pohřbu vypadat, se nemusíte o nic víc starat. Vše totiž zajistí pohřební služba Praha, která má v této oblasti mnohaleté zkušenosti.

Pohřební služba Helfi nabízí své služby v Praze a okolí. Jedná se o jednu z nejvýznamnějších pohřebních služeb v této oblasti. V nabídce naleznete vše potřebné k zajištění důstojného rozloučení s nebožtíkem. Vše samozřejmě na základě přání a požadavků pozůstalých. Zajistí poslední rozloučení, konzultace a poradenství před pohřbem, parte, ale také další náležitosti, jako je například výběr urny, rakve, květin či věnců včetně potisku smutečních stužek. Chcete-li vašemu blízkému zajistit důstojný pohřeb, pak neváhejte a obraťte se na pohřební službu Helfi.

Tip na článek  Pořiďte svému domu nový oděv