Základem k pročištění organismu by se měla stát úprava životosprávy

Jak provést pročištění organismu?

Cítíte se unaveni a bez energie? Trápí vás zdravotní neduhy? Možná je vše způsobeno tím, že jíte nezdravě, jste ve stresu, nehýbete se a vaše tělo ukládá nestrávené toxické zbytky potravin do střev. Začněte pravidelně detoxikovat organismu a již brzy uvidíte výsledky!

Pojem detoxikace organismu na nás číhá na každém kroku. Ne každý však ví, proč je potřeba ji dělat a jaký způsob je nejvhodnější. Správná detoxikace těla by optimálně měla probíhat každé 3 až 6 měsíců po dobu alespoň 5 dnů. Vše je závislé na životním stylu, ale také stravě, kterou pravidelně jíme. Základem k pročištění organismu by se měla stát samotná úprava životosprávy, dostatečný pitný režim a omezení potravin, které nám škodí, překyselují a zbytečně zanášejí střeva. Tyto potraviny totiž způsobují nadýmání a plynatost a mohou způsobovat i zánět střev, protože nestrávené zbytky potravin se ve střevech ukládají a člověk středního věku jich tam může mít i několik kilogramů. Tyto nestrávené zbytky jsou mimořádně toxické, znemožňují správné vstřebávání živin a vylučování.

Tip na článek  Dejte šmrnc svým nehtům!

Proto je důležitá detoxikace střev, se kterou vám pomůže balíček pro detoxikaci střeva a trávicího traktu obsahující byliny a další přípravky s řadou pozitivních účinků. Pomocí detoxikace organismu si nejen pročistíte tělo a zbavíte ho nestrávených zbytků potravin zabraňujícím správnému vstřebávání živin z jídla, podpoříte imunutu, stimulujete peristaltiku střev, pročistíte krev, podpoříte normální funkci střev, žaludku, jater i žlučníku a ledvin a získáte i mnoho dalších výhod. Pravidelná očista střev zákazníkům přinesla i zhubnutí, vyléčení ekzémů, snížení krevního tlaku, snížení a stabilizaci hladiny cholesterolu, zlepšení spánku, zbavení se nutnosti užívat léčiva např. na tlak a cholesterol a celkového zlepšení zdravotního stavu.