Kam letos vyrazit, aneb jak vybírat vysněnou dovolenou

hory_1449782252
Zima je už v plném proudu. Svátky už jsou za dveřmi a my bychom měli začít přemýšlet, kde budeme trávit letošní Vánoce či Silvestr. Není totiž lepšího dárku, který byste si mohli na Vánoce dát, než odpočinku a relaxace. Nejlepší příležitost pak přestavuje zimní lyžovačka v Alpách, nebo pohodové lenošení v tropech. Proto vám přinášíme pár tipů na báječnou dovolenou.

Jak získat pohodovou dovolenou za super cenu?

Většina z nás si nemůže dovolit utratit za vánoční dárek v podobě dovolené desetitisíce až statisíce korun. I kdybychom si na takovou dovolenou šetřili celý rok, mohou nás překvapit nečekané výdaje, kvůli kterým se budeme muset v našem výběru omezit. To však neznamená, že bychom se takové dovolené museli vzdát a je jedno, zdali se jedná o zimní lyžování či letní lenošení u moře. Budete-li vybírat obezřetně a počkáte-li si na výhodnější nabídku, budete moci letos vyrazit i vy.

Určitě se ptáte, jak toho dosáhnout, jak získat levnou a pohodovou dovolenou. Naší odpověď zní: „Sledujte nabídky.“ K tomu, abyste získali tu nejvýhodnější a nejatraktivnější nabídku na trhu, musíte mít přehled, musíte sledovat veškeré nabídky trhu a vybírat si z těch nejlepších zájezdů. Na druhou stranu takové dennodenní srovnávání zájezdů stojí hodně času a hodně námahy. Na štěstí však existují internetové srovnávače, které vám práci usnadní, a největší srovnávač u nás představují stránky New Travel.

Tip na článek  Nekuřácká restaurace v Ostravě slibuje gastronomický zážitek

Jak srovnávače fungují?

Dovolená má být obdobím odpočinku a klidu, a proto by se člověk neměl stresovat její cenou. Pokud tedy patříte mezi jedince, co chtějí letos zažít tu nejlepší dovolenou, ale nechtějí či nemohou za ni utratit celé svoje jmění, pak je srovnávač tím pravým pro vás. Díky možnosti porovnat zájezdy od různých cestovních kanceláří a vybrat si ze všech nabídek tu nejvýhodnější, letos nebudete muset řešit starosti a budete si moci v klidu užívat.

Jak na to?

Pokud chcete svoji dovolenou vybrat s rozumem, pak stačí otevřít stránky New Travel a vyplnit krátký formulář. K tomu budete potřebovat pouze informace o tom, jaké požadavky kladete na váš vysněný zájezd. Následně se vám zobrazí nabídka, z níž si jednoduše vyberete tu, která vám bude nejvíce vyhovovat.