Rozšiřte svoji firmu! Postavte si vlastní výrobní halu

yelusaleng1984 / Pixabay

Každá firma nabízející k prodeji vlastní produkty potřebuje místo, kde je bude vyrábět, kompletovat, balit a taky skladovat Jenže pronájem zděných prostor není zrovna nejlevnější a většinou se i těžko shání. Na štěstí můžete využít i dalších možností. Jednou z nich je stavba montované haly.

Na co se montované haly hodí?

Montované haly však nemusí sloužit pouze jako výrobní haly, v nichž budou zaměstnanci firem, podnikatelé či živnostníci vyrábět a balit produkty. Jejich využití může být vskutku pestré. V první řadě montované haly poslouží všem firmám, které potřebují velké haly na uskladnění svého zboží či výrobních strojů. Kromě strojů a zboží však můžete v halách skladovat i zemědělské plodiny či krmiva. Tím však nekončíme. Haly nabízejí i další možnosti. Využít je mohou zemědělci a chovatelé pro ustájení zvířat. Taktéž haly poslouží sportovcům či ekologům. Haly mohou sloužit jako sportovní haly či zastřešení sportovišť a ekologové jej mohou využít jako zastřešení sběrných dvorů.

Proč volit montovanou halu?

Montované skladové haly na klíč poskytují mnoho výhod. Nejen jsou haly, co se využití týče, velmi variabilní, ale navíc se dají sehnat za velmi atraktivní ceny. Montované haly jsou totiž o dost levnější než tradiční zděné nebo dřevěné budovy. Úspory se však netýkají pouze pořizovací ceny, ale také nákladů na údržbu. Kromě peněz můžete ušetřit i čas a energii, neboť o montované haly se nemusíte téměř starat.

Obloukové haly postavíte během krátké doby, neboť jejich montáž je vskutku snadná. Snadná montáž se pojí také s rychlostí. A stejně tak jako je snadná a rychlá montáž haly, je velmi rychlá i její demontáž. Další výhodou haly na klíč je variabilnost dispozic, protože haly jsou stavěny přesně podle vašich přání a požadavků. K halám si navíc můžete objednat mnohé doplňky. Záleží na vašem zvážení, zdali chcete halu se zateplovacím systémem, umělým osvětlením nebo odvětráváním. V neposlední řadě je nutné dodat, že nespornou výhodou haly je její dlouhá životnost.

Tip na článek  Zakryjte svoje věci na zimu

Kdo vám halu smontuje?

Určitě vás také zajímá, kde takovou halu seženete a kdo vám ji smontuje. Výrobou a realizací montovaných hal se zabývá společnost Haly POLAK, jejíž historie sahá do roku 1991, kdy byla firma POLAK CZ s. r. o. neboli PETR POLÁK založena Přes patnáct let existence společnosti svědčí o dlouholeté praxi a zkušenostech. Od roku 1999 firma rozšiřovala svoji specializaci i na výrobu dílenského nábytku a téhož roku společnost založila i novou divizi na výrobu montovaných hal. Firma se neustále rozvíjí a tvrdě pracuje na vývoji technologií a výrobních postupů.

Máte-li o montovanou halu zájem, pak můžete navštívit stránky společnosti POLAK, kde najdete nejen další podrobnosti, ale také reference a nezávazný poptávkový formulář. Po jeho vyplnění zdarma získáte cenovou nabídku.