Komunikační dovednosti

Máte v popisu práce důležitá obchodní jednání? Sháníte lepší práci a chcete se lépe prezentovat? Ne každý se umí od přírody vyjadřovat, tak jak by chtěl, proto je vám k dispozici kurz komunikačních dovedností!

Komunikační dovednosti jsou potřeba nejen v profesním životě, ale rozhodně se vám neztratí ani v osobním životě. Umět se pořádně prezentovat a prezentovat i své dovednosti a znalosti ocení každý. Pokud toho nejste schopni sami, tak si zařiďte kurz komunikačních dovedností, kde vás tyto dovednosti naučí nebo vám je náležitě zdokonalí. Komunikační dovednosti se vám nikdy neztratí.

Pohybujete-li se v obchodní branži, pak komunikační a prezentační dovednosti jsou základ. Při důležité obchodní schůzce musíte vytěžit jet to důležité, a nedat najevo nervozitu nebo nějaké pochybnosti. Díky řeči těla z vás může obchodní partner vycítit, že vše není podle vašich předpokladů a podle toho také naložit. Může se vás pokusit zahnat do úzkých, což vy rozhodně nechcete. Zdokonalte si proto své prezentační a komunikační dovednosti tak, abyste vy zatlačili vašeho obchodního partnera přesně tam, kam vy chcete.

Tip na článek  Priváty plné veselých společnic

Kurzy komunikačních a prezentačních dovedností jsou rozděleny do několika různých seminářů. Vybrat si můžete podle svého zaměření například z Mezinárodních meetingů vedoucích pracovníků, Úspěšné prezentace na mezinárodní úrovni či z Vyjednávání na mezinárodní úrovni. Semináře jsou určené pro kohokoliv, kdo se obchodně stýká s partnery či pro ty, kteří mají problém s komunikačními či prezentačními dovednostmi. Naučí vás správně formulovat vaše cíle a zároveň přizpůsobit řeč těla tak, aby z vás obchodní partneři nevycítili nervozitu, která by je mohla vybudit k tomu, zkoušet na vás neadekvátní taktiky!