Obložkové zárubně dodají punc interiéru

Rekonstruujete byt či dům a chcete mít perfektně sladěně vše v domácnosti? Pořiďte si zárubně, které budou ladit nejen s dveřmi, ale i s ostatními prvky v domácnosti.

Zárubně dveří se dříve dodávaly pouze ocelové nevzhledné, ale nyní máte možnost si i zárubně zvolit podle vašich představ. Každý si určitě pamatuje na kovové zárubně, které měli všichni stejné, pouze se možná lišila jejich barva, ale většinou se jednalo o černé rámy dveří. Nyní se doba změnila k lepšímu a i zárubně dveří jsou dodávané v jiném atraktivnějším provedení. Zárubně dveří si můžete vybrat podle vašich představ a požadavků. Obvykle se jedná o zárubně, které korespondují s barvou dveří. Navštivte stránky e-shopu www.dvere-rychle.cz a vyberte si ze široké nabídky nejen zárubní, ale i dveří. Společnost poskytuje kvalitní zárubně, které si můžete libovolně sladit s barvou dveří, které jsou na e-shopu také nabízeny.

V moderních bytech již asi nenaleznete jiné než dřevěné zárubně. Jsou hezké, esteticky laděné k prostoru, tak proč si je nevybrat. Zárubně si můžete libovolně sladit do jednotného typu dřeva, použitého v prostoru. Pokud si třeba volíte nábytek v jednom druhu dřeva, pak si ve stejném dekoru pořiďte i zárubně. Váš domov tak bude vypadat dokonale. Montáž zárubní je navíc jednoduchá a díky přiloženému letáku si je namontuje každý klidně i sám. Zárubně jsou vyráběny se zaoblenými hranami a povrchová úprava nevykazuje žádné spoje, protože jsou potahovány patentovaným způsobem právě bez vzniku lepených spojů. Jsou vyráběny z MDF materiálu a nejedná se o dřevotřísku. Montáž zárubní dveří je uskutečňována až po dokončení všech rekonstrukcí, čili nehrozí, že by se nějak poškodily.