Květinové krabičky vám dovolí experimentovat

Rádi děláte radost? Milujete, když můžete svou partnerku rozmazlovat? Neradi na oslavu chodíte s prázdnými rukama? Hledáte dárek, který stoprocentně potěší? V tom případě hledáte květinové krabičky. Jedině ty vám totiž dovolí experimentovat s city vašich blízkých. Samy jsou totiž experimentem. Jsou netradiční.

Proč květiny v krabičce?

Květiny v krabičce rozhodně nemají za úkol zastínit krásu klasických pugétů květin. Naopak, jen je krásně doplní. Květiny jsou krásné samy o sobě, více rafinovanější jsou pak v květinovém aranžmá. A protože lze dnes s květinami vymyslet leccos, nemůžete se divit, že se objevily květinové krabičky. Spojují krásu klasických pugétů a netradiční řešení jejich podkladu. S sebou přinášejí řadu výhod. Jsou netradiční, originální a neokoukané. Jsou mnohem stabilnější, řeší problém s chybějící vázou, jsou krásnou dekorací v interiéru. Vybrat si můžete z několika druhů. Objednáte je v online květinářství Freja.cz, které pro vás má vždy čerstvé květiny, rychle vám je doručí a to i o víkendu.

Květinové krabičky s makronkami pro rozmazlení chutí

Víte, jak stoprocentně na druhé zapůsobit? Rozmazlete hned několik jejich smyslů. Nejen zrak a čich, ale i chuť. Právě květinové krabičky s makronkami tohle umí. Kromě voňavých a na oko pestrých květů voňavá krabička obsahuje i sladké potěšení – makronky, které rozmazlí chuťové pohárky. Květinové krabičky s makronkami jsou vhodné k řadě příležitostí. Potěší v den narozenin, výročí, v den složení důležité zkoušky nebo jen v okamžiku, když chcete tomu druhému říct, jak moc vám chybí.

Tip na článek  Víme, jaký dárek nejlépe odrazí váš vztah k obdarovanému

Klobouková krabička s květinami vyřeší problém s vázou

Také je vám líto, když vámi pečlivě vybranou kytici květin na oslavě „vmáčknou” mezi řadu dalších pugétů do jedné z připravených váz? V tom případě s sebou pro oslavenkyni vezměte buď samostatnou vázu, nebo darujte květiny v kloboukové krabičce. I pro obdarovanou bude klobouková krabička mnohem příjemnější, protože ji stačí jen postavit na viditelné místo. Květiny v krabičce tak můžete klidně své drahé polovičce poslat i do práce, kde váza nemusí být vždy při ruce. I přenos květin domů bude mnohem snazší.

Udělat radost je dnes snazší než kdy dřív

Nevíte, jak udělat radost? Opravdu netušíte? Všem ženám, ať už vaší přítelkyni, manželce, milence, sousedce, šéfové, mamince, babičce… můžete poslat květiny v krabičce. Samy by si je mnohdy ani nekoupily, díky vám a jejich čerstvosti se mohou těšit z jejich krásy ještě hodně dlouho.

Květinové krabičky vám dovolí experimentovat, tak se o tu možnost nepřipravte.