Indoors Living Room Furnitures  - Liqs / Pixabay

Lustr dokáže vašemu bytu dodat kouzlo. Nezanedbejte jeho výběr

Lustr je často opomíjeným, ale zároveň nejdůležitějším doplňkem každého bytu. I když si většina lidí myslí, že si takového detailu nikdo nevšimne, jsou na omylu. Právě lustr je jednou z mála částí bytu, na který se téměř každý návštěvník zahledí jako první. Právě proto byste neměli zanedbávat jeho výběr a zaměřit se nejen na funkčnost, ale i design.

Podle čeho lustr vybírat?

Lustr byste měli vždy vybírat s ohledem na to, do jaké místnosti si ho chcete pořídit. Podle toho poté volíte teplotu světla, velikost lustru a jeho další vlastnosti. Kromě toho byste však neměli opomenout jeho estetickou stránku, přičemž by měl ladit se stylem pokoje, ve kterém bude umístěný. To však neznamená, že byste se měli držet při zemi.

Vsaďte na nevšední design

Pokud se nebojíte experimentovat, určitě byste u lustru měli vsadit na nevšední design, který váš byt obzvláštní a dodá mu duši. Najít takový lustr však může být někdy i pěkný oříšek. My však pro vás máme skvělý tip. Tím je česká společnost Bohemia-Design, jejímž hlavním cílem jsou výroby lustrů, ze kterých srší originalita a nápaditost.

Tip na článek  Malování interiéru nemusí být vždy procházka růžovou zahradou. Vyzkoušejte naše tipy, s nimiž si ušetříte čas i práci

Vybírat můžete z široké škály různých stylů včetně vintage, retro či moderního stylu. Pokud i přesto nebudete s jejich nabídkou spokojení, nemusíte zoufat. Společnost totiž nabízí možnost, nechat si lustr navrhnout přímo na míru. Vy tak můžete mít ve svém bytě jedinečný designový kousek, který nikdo jiný doma nemá.

Slaďte všechna svítidla do stejného stylu

To, že vlastníte stylový lustr však neznamená, že máte vyhráno. Spolu s ním byste měli sladit i okolní svítilny. I s tím vám může pomoci již zmíněná česká firma, která si od svého založení v roce 2005 vybudovala jako výrobce svítidel velké jméno. S její pomocí můžete dotáhnout svůj byt k dokonalosti a chlubit se, že máte doma jedinečné kousky, které nikdo jinde nenajde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *