Máte chuť na thajskou masáž? Víme, kam v Praze zajít!

Máte chuť na thajskou masáž? Víme, kam v Praze zajít!

Thajská masáž v našich končinách rozhodně není novinkou. Patří mezi oblíbené relaxační praktiky i doprovodné léčebné terapie, které uleví nejen našemu tělu, ale hlavně mysli. Hlavním cílem thajské masáže je napravení nebo obnova toku životní energie, zlepšení lymfatického oběhu a krevního oběhu, celková regenerace organismu, zvýšení hybnosti svalů a kloubů, ale především uvolnění stresu, relaxace a posílení nervového i imunitního systému. Pokud jste z Prahy či okolí, poradíme, kam na thajskou masáž zajít.

Kdo by měl o thajské masáži uvažovat?

Pokud jste na thajské masáži doposud nikdy nebyli a nevíte, zda je pro vás tato technika vhodná, pak neváhejte ani chvilku. Trpíte-li únavou, migrénami, bolestmi zad, kloubů nebo svalů, či jste jednoduše vyčerpaní nebo na sobě pozorujete prvotní příznaky deprese či syndromu vyhoření, neměli byste thajskou masáž dále odkládat. Obecně ale můžeme thajské masáže doporučit všem, kdo si chtějí odpočinout a načerpat nové síly pro nadcházející dny. Pokud máte některý z výše uvedených problémů, doporučujeme masérský salon navštívit alespoň jednou za dva týdny.

Tip na článek  Jak na zlepšení erekce? Vyvarujte se stresu i cigaret

Jak poznat dobrý salon?

Tak, jako hledáme dobrého lékaře, tak hledáme i dobrý masérský salon. Terapeuti a maséři by v salonu měli být certifikovaní a o dobré úrovni zařízení vás může informovat třeba zahraniční klientela nebo doporučení známých či přátel. Kvalitní thajská masáž je samozřejmě odpovídajícím způsobem oceněna, čemuž je dobré věnovat taktéž pozornost. Vyhlášené thajské masáže Praha naleznete například v Asianspa.cz. Salon je zařízen podle zásady harmonie pěti elementů – Feng Shui a masáže v něm provádějí pouze certifikované terapeutky přímo z Thajska a Číny s mnohaletými zkušenostmi v oblastech orientálních terapií. Salon naleznete v Praze 5 na adrese Kováků 10, která je vzdálená zhruba pět minut chůze od metra Anděl. Přijďte si odpočinout a načerpat novou životní energii po náročném pracovním týdnu i vy! Více informací o thajských masážích i samotném salonu naleznete na stránkách asianspa.cz.