Mobilní haly

Potřebujete dodatečné výrobní nebo skladovací prostory? Chcete, aby byly variabilní a rychle použitelné? Využijte možnosti prodeje nebo pronájmu skladovacích hal.

Skladovací haly jsou velmi efektivním řešením, pokud potřebujete dodatečné prostory pro vaši společnost. Snadno a rychle mobilní skladovací halu postavíte a stejně rychle lze i demontovat. K dispozici máte hned 4 druhy opláštění – PVC plachtu, PVC trapézový plast, trapézový plast či ISO sandwich panel. Použité materiály jsou vysoce kvalitní a navíc odolné vůči nečistotám a poškození. Mobilní skladovací haly jsou využívány pro malé i velké potřeby, takže není problém dodat malou halu, ale i velkometrážní mobilní haly. Takto lze postavit mobilní halu, která bude mít rozpětí 5 m, ale klidně i 60 m. Mobilní skladovací haly jsou využívány pro výrobní, ale i jakékoliv jiné použití. Není výjimkou, že mobilní haly se používají jako mobilní hangár, skladovací prostor nebo třeba jako zastřešení pro archeologický průzkum.

Mobilní skladovací hala jde i vybavit podle vašich představ. V případě chladnějších měsíců je možná instalace vzduchotechniky, která zajistí potřebné teplo. Vstup může být opatřen dvoukřídlými vraty či jiným typem vstupního prostoru, rozmístění oken si můžete vybrat dle potřeby. Samozřejmostí je i kvalitní osvětlení, elektrorozvody a požární systémy. Velkou výhodou mobilní haly je variabilnost, protože si můžete zvolit přesně to, co potřebujete. Halu si lze pronajmout krátkodobě i dlouhodobě, přesně podle vašich potřeb. Budete ji mít postavenou vskutku rychle, takže žádné zdržování i když by se jednalo o řešení na poslední chvíli.