Dřevostavby OKAL – efektivní možnost bydlení

Chcete si uskutečnit sen a mít svůj dům? Rodinný dům je finančně poměrně náročný. Pokud se o tuto oblast zajímáte, tak jste již určitě narazili na možnost dřevostavby, což jsou kvalitní domy poskytující maximální komfort a navíc za velmi přijatelných finančních podmínek.

Dřevostavby sice u nás nejsou tolik rozšířené, ale pokud se na ně zaměříte, tak zjistíte, že kromě úsporného nízkoenergetického bydlení získáte i mnohé další výhody. Společnost, která se výstavbou dřevěných domů zabývá, má ve svém portfoliu klasické rodinné domy, bungalovy i moderní domy, takže si z jejich nabídky vybere opravdu každý! Výstavba je realizována pouze z kvalitních materiálů, takže se nemusíte obávat žádných problému jak při stavbě, tak i při kvalitě bydlení. Nejste-li manuálně zruční, pak zajisté ocení stavbu nízkoenergetické dřevostavby na klíč, která vám ušetří mnoho fyzických i psychických sil.

Společnost OKAL, která staví zmíněné nízkoenergetické dřevostavby, působí na trhu již více jak 80 let. Jedná se o německou společnost, která má dlouholetou tradici již od roku 1928 a je tak nositelkou nejen dlouholeté tradice, ale výzkumu a vývoje výstavby dřevěných rodinných domů. Dřevostavby společnosti OKAL jsou kvalitní a poskytují extrémně dlouhou životnost. Kvalita, skvěle řemeslně provedená práce i kvalita řízení výroby a kontrola kvality jsou doloženy i certifikátem kvality TÜV, který je známý například z různých německých výrobků.

Mezi hlavní výhody nízkoenergetické dřevostavby patří především tepelná úspora. Díky použití přírodního materiálu je dům rychleji a levněji vytopen, navíc cihlové zdi musí mít silnější zateplení, aby dosáhly stejné tepelné úspory. Dřevostavba je vhodná i pro ty, kteří nechtějí dlouho čekat na nové bydlení. Hrubá stavba pod střechou je hotová za jeden den. Dřevostavby společnosti OKAL jsou strojově připravovány a to včetně omítek, tak váš nový dům bude precizně připraven bez případných nepřesností, které by mohly způsobit nemalé komplikace při výstavbě. Dřevostavby oproti klasickým stavbám vychází levněji, takže to ocení i váš rodinný rozpočet!