Montované domy

Chcete si pořídit nové bydlení, které by bylo podle vašich představ? Rozhodli jste se pro nízkoenergetický dům? Skvělá volba! Nízkoenergetické dřevostavby od společnosti ALFAHAUS jsou přesně tím, co hledáte!

Společnost ALFAHAUS se specializuje na zakázkovou výrobu nízkoenergetických dřevostaveb. Hlavním cílem této společnosti je připravit pro každého originální realizaci vysněného domu. Výjimečnost těchto staveb se vyznačuje především výběrem, doporučením a finálním zpracováním za použití nejmodernější certifikované technologie. Vše je projektováno na míru podle individuálních požadavků zákazníků.

Společnost ALFAHAUS sice na našem trhu dřevostaveb působí pouhé tři roky, avšak můžete si být jisti, že se jedná o odborníky, kteří mají dlouholeté zkušenosti v tomto oboru. Hlavně vedoucí tým se vyznačuje tím, že nabízí zkušenosti, které postupně nasbíral již od roku 1991 a to v Rakousku, Německu a Irsku. Tito pracovníci jsou maximálně schopní vám nabídnout kvalitu i osobitý charakter dodávaných dřevostaveb. Počet uskutečněných projektů již dosahuje téměř číslovky 100.

Tip na článek  E-shop s akustickými kytarami a příslušenstvím

Montované domy, dodávané touto společností, jsou vyrobeny na bázi lehké prefabrikace dřeva v systému Rigips. Stavby jsou nadstandardně tepelně izolované a jejich energetické ztráty se pohybují vysoko nad normami ČSN i nejnáročnějšími požadavky Evropské unie. Díky tomu je lze charakterizovat jako nízkoenergetické dřevostavby, jejichž výsledná ekonomika je na nejvyšší úrovni.

Nízkoenergetické domy, které společnost projektuje, nabízí několik stavebních systémů, které zákazník rád využije. Jedná se především o splnění požadavků na tepelně-izolační vlastnosti a způsob regulace vodních par, které každý dům přirozeně produkuje. Toto pomáhá společnosti ALFAHAUS dostat se na špičkový poměr mezi užitnou hodnotou a vlastní cenou nízkoenergetické dřevostavby. Certifikovaný systém navíc garantuje kvalitu, dlouhou životnost i plnou funkčnost vašeho nového nízkoenergetického domu.

Tip na článek  Prasklé autosklo? Expresní výměna v Praze...

Společnost ALFAHAUS navíc spolupracuje s ČVUT. Snaží se maximálně optimalizovat své systémy za účelem dosažení těch nejlepších výsledků. Dále je držitelem zákonné certifikace a certifikace Rigips a Inthermo. Certifikaci Inthermo společnost obdržela jako první v České republice. Samozřejmostí je i poskytování servisu a jakéhokoliv poradenství, které povede k optimálnímu využití vaší nové nízkoenergetické dřevostavby.