Na balení a kompletace výrobků a zboží oslovte profesionály z Probal Kladno

PublicDomainPictures / Pixabay
Potřebujete pomoci s balením, etiketováním nebo kompletací vašich výrobků? Oslovte společnost Probal Kladno a.s., jež se již dlouhá léta specializuje na všechny činnosti týkající se polepování, foliování, zavařování, kompletace potravinářského, drogistického, a průmyslového zboží. Kromě výše zmíněného pro vás dokáže zajistit také propagaci nejrůznějších výrobků svépomocí nebo ve spolupráci s reklamní agenturou. A to není ještě ani zdaleka všechno!

S čím vám pomůže Probal Kladno?

Mezi služby, které společnosti Probal Kladno zajišťuje, patří zejména zatavování výrobků do tepelně smrštitelné fólie, polepování obalů zboží (jde například o návody k zboží či reklamní etikety) či balení a kompletace zboží (např. vytváření vícenásobných balení). Veškeré procesy jsou přísně kontrolovány a zajišťovány nejmodernější technikou, ale i zkušenými zaměstnanci. Kvalita výstupu je pak zajištěna náročným systémem řízení kvality, zahrnující vstupní, průběžnou a výstupní kontrolu. To vše včetně evidence a sledování zboží po celý proces zpracovávání objednaného výrobku.

Tip na článek  Poradíme vám, jak na rizikové kácení stromů

Probal Kladno získalo status chráněné dílny

Akciová společnost Probal Kladno zaměstnává ve svých řadách více, než 60 % osob se zdravotním postižením, čímž si vysloužila statut chráněné dílny. Pokud tedy navážete se společností spolupráci, můžete tím vyřešit část zákonných povinností firmy. V každém případě získáte jistotu, že jste oslovili zkušeného a spolehlivého obchodního partnera, který je na balení výrobků a další související služby opravdovou jedničkou ve svém oboru. Společnost poskytuje své služby velkým obchodním řetězcům a firmám jak u nás, tak v zahraničí. Kromě toho dokáže zpracovat návrh realizace výrobku za využití vlastních zatavovacích technik a to vše včetně případné související reklamní kampaně.