Na balení a kompletace výrobků a zboží oslovte profesionály z Probal Kladno

PublicDomainPictures / Pixabay
Potřebujete pomoci s balením, etiketováním nebo kompletací vašich výrobků? Oslovte společnost Probal Kladno a.s., jež se již dlouhá léta specializuje na všechny činnosti týkající se polepování, foliování, zavařování, kompletace potravinářského, drogistického, a průmyslového zboží. Kromě výše zmíněného pro vás dokáže zajistit také propagaci nejrůznějších výrobků svépomocí nebo ve spolupráci s reklamní agenturou. A to není ještě ani zdaleka všechno!

S čím vám pomůže Probal Kladno?

Mezi služby, které společnosti Probal Kladno zajišťuje, patří zejména zatavování výrobků do tepelně smrštitelné fólie, polepování obalů zboží (jde například o návody k zboží či reklamní etikety) či balení a kompletace zboží (např. vytváření vícenásobných balení). Veškeré procesy jsou přísně kontrolovány a zajišťovány nejmodernější technikou, ale i zkušenými zaměstnanci. Kvalita výstupu je pak zajištěna náročným systémem řízení kvality, zahrnující vstupní, průběžnou a výstupní kontrolu. To vše včetně evidence a sledování zboží po celý proces zpracovávání objednaného výrobku.

Probal Kladno získalo status chráněné dílny

Akciová společnost Probal Kladno zaměstnává ve svých řadách více, než 60 % osob se zdravotním postižením, čímž si vysloužila statut chráněné dílny. Pokud tedy navážete se společností spolupráci, můžete tím vyřešit část zákonných povinností firmy. V každém případě získáte jistotu, že jste oslovili zkušeného a spolehlivého obchodního partnera, který je na balení výrobků a další související služby opravdovou jedničkou ve svém oboru. Společnost poskytuje své služby velkým obchodním řetězcům a firmám jak u nás, tak v zahraničí. Kromě toho dokáže zpracovat návrh realizace výrobku za využití vlastních zatavovacích technik a to vše včetně případné související reklamní kampaně.

Tip na článek  Poradíme vám, jak na rizikové kácení stromů