Na měření hluku jsou zde profesionálové ze společnosti SAI ATIS s.r.o.

Na měření hluku jsou zde profesionálové ze společnosti SAI ATIS s.r.o.

Na měření hluku jsou zde profesionálové ze společnosti SAI ATIS s.r.o.
ClkerFreeVectorImages / Pixabay

Společnost SAI ATIS s.r.o. se dlouhodobě zabývá profesionálním měřením hluku a způsoby následného odhlučnění. Kromě toho poskytuje také služby týkající se inženýringu, dodávek a montáže v oblasti technické akustiky a tepelných izolací. Pro zajištění výše avizovaných služeb ve společnosti působí kvalifikovaný tým zkušených pracovníků, jenž razí individuální přístup ke každému klientovi i jeho požadavkům. Mezi subdodavateli společnosti se nacházejí pouze prověřené české a zahraniční firmy. Společnost obdržela několik certifikátů a patří mezi nejznámější firmy specializující se na měření hluku a realizaci protihlukových řešení na území celé České republiky.

Co všechno pro vás společnost SAI ATIS s.r.o. zajistí?

V první řadě si u této známé české společnosti můžete objednat rozsáhlou akustickou studii. Tyto studie jsou vypracovány ke snížení či odstranění nadměrné hladiny hluku. Jakmile bude studie kvalifikovanými pracovníky sestavena, klientovi bude následně navrženo optimální řešení a v případě zájmu je možno realizovat také dodávku a montáž samotných protihlukových systémů. Co se týče těchto protihlukových systémů, společnost dodává vysoce kvalitní akustické kryty průmyslových zařízení, absorpční a rezonátorové tlumiče hluku, protihlukové stěny a zástěny, tlumiče hluku páry a tepelně-akustické izolace.

Tip na článek  Obecní rozhlas musí být kvalitní, jinak vašim občanům příliš neposlouží

Jak protihlukové opatření funguje v praxi?

Navržené optimální protihlukové opatření může být realizováno buďto přímo u samotného zdroje hluku nebo v místě jeho nadměrného šíření. Vždy je potřeba individuálně zhodnotit dopady a užitek z daného opatření. Při realizaci protihlukových opatření je pak kladen důraz také na jeho pozdější údržbu. Společnost SAI ATIS s.r.o. je tedy profesionálem po všech ohledech. Hledáte-li spolehlivé protihlukové řešení a odborníky, kteří vám pomohou nejen s jeho návrhem, ale zejména pak realizací, je sázka na společnost SAI ATIS s.r.o. sázkou na jistotu.