Profesionální zámečníci jsou připraveni pomoci vám 24 hodin denně, 7 dní v týdnu

Profesionální zámečníci jsou připraveni pomoci vám 24 hodin denně, 7 dní v týdnu

Zabouchnuté klíče zevnitř bytu, zaseknutý zámek nebo ztracený celý svazek klíčů od práce či kanceláře – do některé z výše jmenovaných situací se zajisté dostal nejednou každý z nás. Ačkoli se nejedná o situace, které bychom si chtěli kdykoli v budoucnu zopakovat, jejich řešení může být poměrně rychlé a bez zbytečných komplikací. To ovšem v případě, obrátíte-li se na zámečníky ze Záchranné technické služby. Co všechno tito kvalifikovaní pracovníci zvládnou a z jaké situace vás mohou dostat? Nepřestávejte číst následující řádky a dozvíte se to!

Široký záběr služeb

Takový zámečník Záchranné technické služby je kvalifikovaný a mnohými školeními zocelený profesionál, který během několika mála chvilek zvládne otevřít zabouchnuté dveře u vás doma nebo v kanceláři, vyměnit zámek, dostat se do zabezpečeného trezoru, vyměnit dveřní vložky a kování všech typů nebo provést jakékoli opravy vstupních dveří včetně jejich zámků. Jeho záběr služeb je vskutku velmi široký a obsáhlý. Zámečníci Záchranné technické služby ovšem ke svým klientům přistupují individuálně a kladou důraz na maximální šetrnost, rychlost a profesionalitu celého zásahu. Zámečnické práce, potažmo samotná zámečnická pohotovost je provozována po celé Praze a Středních Čechách 24 hodin denně.

Tip na článek  Tuto Studio, řešení pro vaši reklamu

Profesionální zámečníky volejte 24 hodin denně 7 dní v týdnu

Jak jsme již výše zmínili, Záchranná technická služba, zahrnující i zámečnické služby, je vám k dispozici celých 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Stačí zavolat na číslo 800 290 291 nebo navštívit oficiální stránky společnosti a zámečníci k vám dorazí v nejkratším možném termínu. Pokud se nemůžete dostat do objektu či auta, kde máte uzamčeny veškeré osobní věci a doklady, je možno zajistit také policejní asistenci a veškeré doprovodné služby. V současné době můžete navíc využít akčních cen zasklívání, o nichž se více informací dozvíte na oficiálních webových stránkách www.zts.cz.