Nechcete, aby se váš pes ztratil? Kupte mu obojek

Baruska / Pixabay

Je vaším nejlepším přítelem váš pejsek? Pejsek, který i přes svá léta stále jako štěně, který rád běhá, a tak se čas od času stane, že se zaběhne? Bojíte se, že by se vám nemusel vrátit zpět? Tak svému pejskovi pořiďte obojek se známkou.

Obojky pro psy nejsou žádným nesmyslným výmyslem, ba naopak mají vysoce praktický užitek. V první řadě na obojky jednoduše připnete vodítka pro psy, jež je v dnešní době povinnou výbavou pejskaře. Zadruhé na něj můžete připevnit psí známku se jménem vašeho psa a kontaktními údaji na vás. V případě, že se vám pes zatoulá, stačí, aby se jeho nálezce podíval na známku a kontaktoval vás.

I obojek může být stylový

Důležitým aspektem při výběru pomůcek pro pejsky, jako jsou právě obojky, není v dnešní době jen jejich praktičnost a funkčnost, ale také jejich design. Lidé si více potrpí na vzhled a styl, a tak chtějí, aby jejich pejsek vypadal hezky. S tím vám mohou pomoci Red Dingo obojky pro psy. Nylonový obojek je vyráběný v pestré škále barev, takže záleží jen na tom, který z nich vám padne do oka. Firma Red Dingo vyrábí včetně obojků i vodítka, takže si rovnou můžete vybrat kombinaci, jež bude hezky ladit.

Tip na článek  Domácí mazlíček, jako náhrada za sourozence?

Reflexní obojky poslouží ve tmě

Pokud často chodíte venčit večer, když už je za okny tma, nebo utíká-li váš pejsek a běhá-li v noci po ulicích, poslouží vám reflexní obojek. Reflexní obojky pro psy mají oproti běžným vodítkům přidanou jednu vlastnost – blikají a odrážejí světlo. Díky nim bude váš pes vidět i ve tmě, takže se nebudete muset obávat o jeho zdraví.

Vodítka pro každou příležitost

Věděli jste, že se při výběru vodítka nemusíte spokojit pouze s jedním typem vodítek? Existují totiž vodítka pro různé příležitosti a činnosti, například stopovací vodítka. Záleží tedy jen na vás, zdali svého psa chodíte pouze venčit, či s ním chodíte běhat, nebo jste myslivec a potřebujete tedy lovecká vodítka.