Dopřejte svému mazlíčkovi jen to nejlepší

Máte domácího mazlíčka v podobě kočky či psa? Milujete ho nade vše a snažíte se o něj pečovat, co nejlépe umíte? Pak byste mu pravděpodobně chtěli dopřát jen to nejlepší – nejlepší žrádlo, nejlepší pelíšek a nejlepší hračky. S ničím, na co jste narazili, se nemůžete spokojit? Kladete si otázku, kde pro vašeho miláčka najít to nejlepší? Máme pro vás malý tip.

Na některých zvířatech lze jejich zdravotní stav a pohodu vypozorovat pouhým pohledem. Stačí, když se na vás podívají zakalenýma očima, když vaše kočka ztratí svou ladnou chůzi, když pěstěná srst vašich hýčkaných mazlíčkům zhrubne. Napadlo vás někdy, že všem těmto nepříjemnostem a mnohým zdravotním problémům se můžete vyhnout kvalitním krmivem?

Co znamená kvalitní krmivo?

Psi i kočky jsou masožravci, a proto by kvalitní krmiva pro psy a kočky měla obsahovat hlavně maso a bílkoviny. Bílkoviny jsou totiž základním kamenem nejen krmiva pro kočky a psy, ale také základním kamenem zvířecích těl. Díky bílkovinám fungují procesy, jako trávení, hojení, rozmnožování či produkce krevních buněk. Včetně bílkovin by mělo kvalitní krmivo obsahovat vyvážený poměr mezi vitamíny a minerály, které těla koček a psů potřebují. V žádném případě by kvalitní krmivo nemělo být barvené či obsahovat stopy obilovin.

Tip na článek  Kde sehnat kvalitní krmivo pro své mazlíčky?

Kde kvalitní krmivo hledat?

Takovým kvalitním krmivem je například Taste of The Wild krmivo. Krmivo Taste of The Wild je vyráběno v USA, vyznačuje se kvalitními surovinami a nulovým obsahem obilovin. Vaši pejsci a kočičky si tak mohou pochutnat na čerstvém masu ze zvířat, jako jsou bizoni, srnky, kachny, křepelky, jehňata, lososi, krůty či kuřata. Díky krmivu Taste of The Wild se nemusíte bát stereotypní stravy svého domácího mazlíčka. Kvalita krmiva Taste of The Wild byla dokonce oceněna nejvyšším hodnocením, kachní příchuť a Taste of the Wild High Prairie z bizoního pro dospělé získalo díky své receptuře 6 hvězd ze 6 možných na dogfoodanalysis.com. Jako doplněk ke krmivu Taste of the Wild z hovězího masa či jiným typům krmiv se používají sladké brambory, bylinky, borůvky, maliny či rajčata.

joy1722 / Pixabay