Nejlepší způsob, jak zvětšit obrazovku vašeho notebooku

Home office se pomalu ale jistě stává standardem. Abyste i doma, kde nedisponujete takovým prostorem jako v kanceláři, mohli využít výhody velkého monitoru, máte několik možností. Asi nejefektivnější je pořízení přenosného duálního monitoru Misura, který jednoduše připojíte k obrazovce vašeho laptopu, čímž rozšíříte její plochu na trojnásobek.

Nemusíte se přitom strachovat, že by širší monitor zabíral na vašem stole příliš velké množství místa. Dva full HD monitory, každý z jedné strany obrazovky vašeho notebooku, totiž můžete snadno naklápět v úhlu 235 stupňů, čímž si vaše pracovní prostředí můžete libovolně upravovat.

Duální přenosný monitor využijí všechny profese, pracující s notebookem na home office, lidé kteří často cestují a potřebují větší pracovní plochu například ve vlaku či v letadle, i hráče počítačových her. Jeho připojení je velmi snadné. Patentovaný mechanismus, který se dá připnout na obrazovku téměř jakéhokoli notebooku od velikosti 10,1″, se jednoduše uchytí na vlastní monitor notebooku a připojí se pomocí USB C nebo HDMI a USB A kabelů, které jsou součástí balení. Pouhými několika pohyby tak můžete z vašeho notebooku udělat počítač, kde vás velikost obrazovky nebude nijak omezovat. Jakmile práci dokončíte, stejně snadno můžete přenosný monitor sundat a složit jej jako leporelo. Přenosná LCD obrazovka váží pouze něco přes kilo a není větší, než váš notebook. Na to jak snadná je montáž přenosného monitoru na notebook, se můžete podívat v tomto unboxing videu.

Tip na článek  Rozvoz potravin nabízí už i Albert

Pokud s vaším notebookem často cestujete, určitě oceníte energetickou nenáročnost přenosného monitoru. Přestože se jedná o dvě vysoce kvalitní LCD obrazovky s full HD rozlišením, mají velmi nízkou spotřebu, takže si toho z výdrže vašeho notebooku příliš neukousnou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..