Neklape vám to v posteli? Vyrazte na zahrádku!

Neklape vám to v posteli? Vyrazte na zahrádku!

Neklape vám to v posteli? Vyrazte na zahrádku!
Prinz-Peter / Pixabay

Že si při přečtení titulku klepete na čelo a myslíte něco o tom, že jsme se v redakci naprosto zbláznili? Ale vůbec ne! Problémy v posteli potrápí čas od času každého z nás. Pokud vyloučíme zdravotní komplikace, stres a další neduhy moderní a uspěchané doby, možná dospějeme k názoru, že za „potíže, o kterých se nemluví“, může snížené libido, vyprchání vášně a postupující věk. Všechny tyto faktory spolu úzce souvisí a jejich řešení nalezneme nejen v ordinacích lékařů a lékárnách, ale také na zahrádce. Odpovědí na všechny palčivé a vztah ohrožující otázky je bylinka známá pod pojmem kotvičník zemní. Její účinky jsou více, než zajímavé. Ostatně přesvědčte se o tom na následujících řádcích!

Magická síla bylin

O bylinkách se již od pradávna traduje, že mají kouzelnou moc. A možná že naši předkové nebyli tak daleko od pravdy. K alternativní léčbě pomocí nejrůznějších bylin a rostlin se v dnešní době uchyluje stále více osob, u nichž klasická farmaceutická léčba příliš nepomáhá, nebo ji z nějakého důvodu záměrně odmítají. Také kotvičník patří mezi bylinky, které jsou po právu nazývány přírodními afrodisiaky. Původně se tato rostlinka pěstovala pouze v oblastech Středozemí, postupně se rozšířila na Blízký Východ i k našim sousedům na Slovensko. Obří plantáže ovšem naleznete třeba také v Oceánii nebo dalších místech, kde byste je pravděpodobně vůbec nečekali.

Tip na článek  Proč je intimní hygiena důležitá?

Zkuste to v posteli s bylinkou

Kotvičník je bohatý na řadu důležitých vitamínů a minerálů, které mají za cíl zvýšit ženské i mužské libido, ale také pánskou výkonnost. Kromě toho rostlinka zlepšuje mužskou plodnost, léčí stařeckou hyperplasii prostaty a prostatismus u mladších mužů a dokonce také zbavuje pocitu vnitřního neklidu a zvyšuje nárůst svalové hmoty. Ženám se naopak začne tvořit více hormonu estrogenu a pomoci jim může i od obtíží, které jsou úzce spjaty s klimakteriem. Kotvičník zemní je možno užívat jako odvar z čerstvé zelené nebo sušené byliny nebo jako farmaceuticky zpracovaný extrakt nebo ve formě tablet. Silný extrakt z kotvičníku naleznete na stránkách kotvicnnikforte.cz!