Linkmonitor.cz efektivní nákup internetové reklamy bez provize

EstudioWebDoce / Pixabay

V případě, že hledáte další možnosti prodeje internetové reklamy pro své weby nebo chcete ušetřit čas hledáním poptávek na různých fórech či dalších služeb a chcete mít vše na jenom místě a přehledné, vyzkoušejte linkmonitor a nabídky si budou hledat vás a ne vy je. Přímý vztah s inzerentem bez poplatků za zprostředkování, to je linkmonitor.

Nakupujete internetovou reklamu a chcete získat pouze tematickou a cílenou inzerci, která je vám opravdu zajímavá? Zadejte jednu poptávku a najděte desítky reklamních ploch dle svých požadavků. Žádné podvody, žádný spam, pouze kvalitní tematická inzerce pro vás. Články či odkazy na jednom místě.

Budujete webové projekty a chcete vyměnit tematickou reklamu s jinými členy v rámci VIP sítě linkmonitor? Pak zadejte poptávku a vyberte si to, co vás zajímá. Hledání PR článků, odkazů či výměna je jednodušší.

Trh internetové a sociální reklamy

Toužíte po prodávání, nakupování nebo vyměňování inzercí a znásobit své zisky? Pak není nic lepšího, než se stát uživatelem této služby, čímž získáte přístup k úplně novým možnostem prodejů internetové reklamy. Můžete také využít poptávkového systému či uzavřenou komunit. Neváhejte a zaregistrujte se ještě dnes!

Emailing – trh emailových zpráv

Vlastníte emailovou databázi všech vašich zákazníků? Pokud jsou to lidé, kteří vám důvěřují a čtou všechny vaše informace, nabídněte jim možnost, která představuje přidání jejich obchodních sdělení do vašeho emailu. Odpovídejte i na tematické poptávky. Nemusíte se bát, že by se jednalo o spam, nic takového.

Tip na článek  Jste připraveni na neohlášenou kontrolu BOZP?

Prodej a nákup webových stránek bez provize

Zajímá vás nakupování a prodávání webových stránek bezpečně? Nechcete nic zkopírovaného, ale naopak chcete získat možnost koupit nebo prodat jednoduše webové stránky? Linkmonitor vám tuto cestu nabízí.

Správa vašich stránek, odkazů i inzerce

Linkmonitor znamená pořádek ve všem, co si budete přát. Naskytne se vám naprostý přehled o tom, jaké stránky spravujete či jaké typy inzerce poskytujete. Tato služba také sleduje vývoj ranků či počty fanoušků.

Prodej a výměna odkazů, kontrola odkazového portfolia

Linkmonitor vám také může ulehčit prodej či výměnu odkazů. Nevíte přesně, kdy vám bude končit platnost koupené inzerce či s kým jste zrovna vyměňovali odkazy? Nevadí, protože od toho tu linkmonitor je. Na vše vás totiž upozorní emaily.

Služba linkmonitor.cz dokáže zajistit efektivní, ale hlavně bezpečnou tvorbu aktualizované nabídky vaší inzerce. Uděláte to tak že vašim zákazníkům zašlete jednoduchý odkaz či PDF soubor s aktuální nabídkou, která pokrývá prodej odkazů, článků i bannerovou reklamu.

V roce 2016 projde linkmonitor redesignem, kdy se zlepší postupně homepage, uživatelské prostředí i kvalita nabízených reklamních ploch.