Nekuřácká restaurace v Ostravě slibuje gastronomický zážitek

Vždycky, když se rozhodnu navštívit nějakou restauraci, neubráním se srovnání a hodnocení. Zhruba v padesáti procentech odcházím znechucená a značně rozladěná nejen úrovní restaurace, ale také chováním a přístupem personálu. Ve čtyřiceti procentech dokážu zkousnout kvalitu jídla, potažmo jeho suroviny, které nemají s originálními recepty – prezentovanými v jídelním lístku – nic společného. A pomyslnou špičku ledovce tvoří restaurace, kam se ráda vracím nejen kvůli pokrmům, ale též kvůli pohodovému prostředí a příjemné obsluze. Do poslední z výše jmenovaných kategorií patří i nedávno navštívená restaurace Ostrava, kterou naleznete v hotelu Jan Maria****.

Luxusní místo pro dokonalé gastronomické zážitky

Hned po vstupu na vás dýchne jedinečná atmosféra tohoto místa, v němž se snoubí tradice ocelového srdce Ostravy s všudypřítomnou modernou. Originální skleněné tabule s obrazy současné i staré Ostravy nabízejí díky podsvícení jedinečný vizuální zážitek. To ovšem ještě zdaleka není všechno. Restaurace je velmi prostorná, přesto však působí útulným, možná až komorním dojmem. Velmi kladně hodnotím též skutečnost, že se jedná o nekuřácké restaurační zařízení, které je v dnešní době spíše výjimkou nežli pravidlem.

Tip na článek  Dovolená na italské Elbě: Tropický ráj, který nebudete chtít opustit
biancamentil / Pixabay

Gastro-orgasmus v přímém přenosu

Jídelní lístek není v restauraci zbytečně obsáhlý, nicméně sama za sebe mohu tvrdit, že si z něj vyberou nároční gurmeti, vegetariáni, ale třeba také milovníci kvalitních vyzrálých steaků, ryb či rizot a těstovin. Restaurace nabízí nejen tuzemské, ale i zahraniční speciality a výjimkou nejsou ani cenově výhodná polední „menička“. Velmi mile vás překvapí vizuální stránka vybraného pokrmu, na níž si zkušení šéfkuchaři opravdu zakládají. Ceny pochopitelně odpovídají kvalitám, pokud se ovšem nespokojíte s tradičním „smažákem“, bude pro vás návštěva této restaurace a ubytování v Ostravě nezapomenutelným gastronomickým zážitkem!