Whirlpool Bad Bath Outdoor

Vířivka nebo bazén?

Léto je už dávno za námi a nyní venku panuje podzimní počasí. Teploty se pohybují okolo 10 stupňů a nedá se předpokládat, že by tomu v následujících několika měsících mělo být jinak. Protože zima je už za dveřmi a tak jediné teplo, které si můžeme v těchto dnech dopřávat je, když se zamuchláme do peřin a nebo si napustíme horkou vanu. Avšak i v podzimních a zimních měsících můžete venku strávit krásné chvíle s přáteli a to ve v teple vířivé vany.

Několik důvodů, proč si pořídit vířivku

Pořízení vířivky se stává v posledních letech stále více a více oblíbené a není se čemu divit. Vířivka vám totiž nezabere před rodinným domem tolik místa jako například nějaký zahradní bazén. Navíc údržba vířivé vany je mnohem méně náročná než právě údržba bazénu.

Venkovní bazén napustíte jednou a pak tu vodu musíte neustále čistit a stejně ji nikdy úplně dokonale nevyčistíte, spoléhat se pak budete muset na různé chemikálie. Ty ale nejsou úplně nejzdravější. Zatímco vířivá vana nemá takový objem a není ji až tak nákladné neustále napouštět a vypouštět, takže prakticky pořád v ní můžete mít zcela čistou vodu.

Tip na článek  Neničte si zdraví, pořiďte si ergonomickou kancelářskou židli
Pool Sauna Bath Vacation
nkaminetskyy / Pixabay

Vířivka prospěje vašemu zdraví

Mezi další výhody vířivek patří to, že po napuštění v ní můžete popíjet váš oblíbený drink a přitom budete masírováni vodními tryskami poháněnými čerpadly. Takže nejenom, že pořádně relaxujete, ale také to prospěje vašemu zdraví, neboť tyto masáže zlepšují v těle krevní oběh. Terapeutické trysky jsou ve vířivce volně nastavitelné, takže si klidně budete moci vybrat, zda budete zrovna chtít masáž celého těla nebo jenom některých jeho částí.

Pomůžeme vám s rozhodováním

Pokud tedy ještě stále nejste úplně rozhodnuti, zda si pořídit vířivku, tak navštivte internetové stránky www.supervirivky.cz, kde naleznete podrobné informace o vířivých vanách. Na těchto stránkách si zároveň můžete objednat vířivou vanu. Naleznete tam široký výběr různých tvarů a velikosti, takže se nemusíte bát, že byste tam nenašli tu, která by vám vyhovovala.

Pool Swimming Pool Water Blue
markusspiske / Pixabay