Nevšední FIREMNÍ AKCE

Hledáte vhodné místo pro uspořádání firemní akce? Chcete zažít zábavu, relax a nevšední zážitky? Pak si nenechte ujít největší přírodní zábavný areál Šikland, který se více než 15 let zabývá organizováním zábavných  akcí v místních areálech.

Největším a zároveň nejoblíbenějším je areál Šiklův mlýn ve Zvoli nad Pernštejnem, který je známý jako western městečko, další pak strašidelný zámek Draxmoor a novinka Krokodýl park v Dolní Rožínce.  Všechny tři zábavné areály jsou od sebe vzdáleny pouhých5 km, tudíž se nemusíte obávat žádného zdlouhavého přemísťování.

Spojte příjemné s užitečným a vyberte si pro Vaše firemní akce toto kouzelné prostředí v nádherné lokalitě zalesněného údolí s říčkou. Stmelte kolektiv Vašich zaměstnanců a prohlubte si vztahy se svými zákazníky.

Firemní akce v areálu Šikland organizuje tým profesionálů a je vždy ochoten připravit pro Vás zcela jedinečný a individuální program, který bude odpovídat Vašim požadavkům. Pestrý program firemní akce uspokojí i tu nejnáročnější klientelu.

Odlište se od konkurence a sjednejte si firemní akce na nejrůznější témata jako například Hawai, western, mafie, Mexiko, středověk a další.

V areálu Šiklův mlýn najdete nejen westernové městečko, kde si užijete spoustu zábavy, ale také velice oblíbenou Offroad dráhu, která uspokojí především mužské osazenstvo. Velice podařené firemní akce jsou také ve strašidelném stylu, užijte si spoustu zábavy se svými kolegy ve

strašidelném zámku Draxmoor. Pokud toužíte po opravdovém dobrodružství, pak je pro Vás připraven nově otevřený park, kde si můžete zahrát například na Krokodýla Dundeeho nebo Indiana Jonse. V tomto areálu zábava nikdy nekončí, odvezte si moře zážitků a příjemných vzpomínek.