Rodinná dovolená v Česku

Chcete si užít exkluzivní dovolenou v krásné přírodě s největší nabídkou služeb a zábavy v České republice? Areál Šikland je kombinace kvalitního ubytování, nevšední zábavy a odpočinku.

Hlavní dominantou celého Šiklandu je westernové městečko ve Zvoli nad Pernštejnem, kde naleznete stylové obchůdky, kavárnu, bary a mnohé další. Dovolená v Česku v areálu Šikland to je svět plný dobrodružství a nevšedních zážitků. Westernové městečko napodobuje budovy z dob osídlování Amerického západu konce 19. století. Jistě Vás potěší i místní ZOO divokého západu, kde můžete potkat nejen koně a dobytek, ale i ostatní zvířata jako např. daňky, kozy, bizony atd. Dalším areálem je strašidelný zámek Draxmoor a novinka Krokodýl park v Dolní Rožínce.

Velkou výhodou je především to, že všechny tři zábavné areály jsou v rozmezí pouhých 5 km. Šikland nabízí i zábavně-vzdělávacími programy, které podporují rozvoj dětské kreativity a přirozené aktivity. Velice oblíbené školní výlety do westernového městečka jsou oblíbené nejen mezi dětmi, ale i jejich doprovodem. Na své si zde přijde opravdu každý. Užijte si exkluzivní víkend či rodinnou dovolenou, kde zábava nikdy nekončí. Přírodní areál Šikland Vás jistě okouzlí, z jeho návštěvy budete nadšeni. Levné ubytování, příjemný personál a příjemný relax Vám jistě přijde vhod.

Dovolená s dětmi je někdy opravdu náročná, ovšem v Šiklandu  tomu je jinak. Užijete si mraky zábavy, ale také odpočinku a vlastní seberealizace. Šikland nabízí svým návštěvníkům jak víkendové pobyty pro rodiny, tak i výhodné balíčky služeb pro rodinnou dovolenou. Nejlepší dovolená v ČR to je Šikland a jeho nekončící zábava pro malé i velké.