Obklady pro váš dům i byt

Vybrat ty správné dlaždice a obklady není jistě lehký úkol. Jsou pro nás nepostradatelným doplňkem do bytu a tak bychom měli věnovat dostatek času při jejich nákupu. Přeci jenom obklady neměníme tak často jako například záclony nebo koberce.  

Pokud si lámete hlavu, jaký správný obklad vybrat, pak pro vás jistě bude vhodným pomocníkem webová stránka http://www.bigtile.cz/ Naleznete zde široký sortiment obkladů a dlaždic, které jistě vykouzlí  z Vašeho domova útulné hnízdečko. Na výběr zde máte nejen klasickou dlažbu, ale též moderní dlaždice s glazurou. 

Zákazníci často pro pokládky podlahy používají keramické dlaždice a obklady a to nejen v koupelnách, ale například i na toaletách či díky mrazuvzdornosti o pro venkovní pokládku.

Firma Bigtile získala během svého působení na trhu bohaté zkušenosti a zaručuje kvalitu materiálu.

V poslední době je široká poptávka po velkoformátových dlaždicích, i zde Vám firma Bigtile vyjde vstříc. Nabízí dlažby a obklady od rozměrů 60 x 30 cm a 60 x 60 cm až do 3 x 1 m. Nejvíce se využívají velkoformátové obklady do větších prostor.

Co byste měli vědět při výběru obkladu?

  • – Jaký je objekt, který chceme zařídit?
  • – K jakému účelu nám bude sloužit?
  • – zda jde o nový objekt nebo budeme rekonstruovat?
  • – Jaké máme další potřeby a přání?

Díky keramické dlažbě, jejímž základem je kaolín bude vaše podlaha bezpečná, jelikož jsou keramické obklady nehořlavé. Údržba je velice snadná a má dlouhou životnost. Nevadí jí ani tepelné výkyvy ani vlhko. 

Základem každé pokládky dlaždic je jistě správně připravený podklad. Proto se vždy spoléhejte na odborníky.

Tým zkušených profesionálů Vám vytvoří vizualizaci, díky níž budete mít lepší přehled, jak budou obklady ve vašem bytě vypadat.

V sortimentu dále můžete nalézt kvalitní a moderně barevně laděné skleněné mozaiky Glassmo a to až ve sto deseti barevných odstínech. S firmou Bigtile budete mít obklady doma během 4 pracovních dnů. V případě nákupu obkladů a dlažeb je lepší vidět tyto produkty na vlastní oči. Vzorkovnu firmy Bigtile můžete navštívit na Praze 5.