Půjčovna dodávek Praha

Občas stojíme před problémem, jak co nejjednodušeji přemístit větší obsah materiálu či rozměrnější věci z místa A do místa B. Ano pomohla by dodávka, ale kde ji takto narychlo vzít? Poradíme!

Pokud potřebujete dodávku jen na nějaký omezený čas, pak nejlepším místem nebude zrovna prodejna dodávek, ale spíše půjčovna dodávek. Například Půjčovna dodávek Praha vám umožní krátkodobý i dlouhodobý ekonomicky výhodný pronájem dodávek.

Půjčovna dodávek navím umožní vybrat i preferovanou značku vozu – nabízí se značky Ford, Citroen, Fiat, Iveco, Renault a Mercedes – tedy to nejlepší, co na trhu s dodávkami je. Celkově nabízí půjčovna dodávek 24 vozů, nabídka se průběžně inovuje a rozšiřuje.

Všechny půjčované dodávky jsou samozřejmě průběžně servisovány a kontrolovány, takže získáte velmi spolehlivého partnera pro vaše potřeby, navíc firma dbá na mladost vozového parku a proto tedy nenajdete žádnou dodávku starší 36 měsíců.

Veškeré dodávky má půjčovna dodávek automaticky pojištěné – nejen povinné zákonné pojištění (povinné ručení), ale samozřejmě i havarijní pojištění platné pro celou Evropu. V případě, že nemáte dostatečné řidičské oprávnění, lze zajistit i plně kvalifikovaného řidiče.