Oblíbené elektronické cigarety

Rádi kouříte, ale chtěli byste se svého zlozvyku zbavit, či jej alespoň provozovat zdravěji? O elektronických cigaretách jste již určitě slyšeli, tak neváhejte a vyzkoušejte je i vy!

Elektronické cigarety se u nás staly doslova fenoménem a používá je kde kdo. Není se čemu divit, protože oproti klasické nabízí elektronická cigareta mnoho výhod. Největší investice, kterou je nutné provést, je zakoupení. Potom však již náklady jen a jen klesají. Náplně neboli e-liquidy jsou již nyní k dostání na každém rohu a kouření vás tak vyjde na zlomek ceny klasické cigarety. Elektronické cigarety nehoří a fungují na baterii. Baterii je nutné pravidelně dobíjet, přičemž obsahuje USB konektor a lze ji dobíjet kdekoliv. O aktuálním stavu baterie budete u elektronických cigaret Innokin informování pomocí LCD displeje, který navíc ukazuje i plno dalších údajů.

Ať jste sváteční nebo silný kuřák, vždy si najdete elektronickou cigaretu, která vám bude vyhovovat. Intenzitu kouření si můžete libovolně volit a je závislá na síle nikotinu v e-liquidu. Náplně do elektronické cigarety si můžete zakoupit buď podle chuti svých oblíbených cigaret, nebo můžete vyzkoušet i ovocné či jiné příchutě. Příchutě si lze i libovolně míchat, takže pak můžete objevit jedinečné kombinace, které výrobci nenabízejí.

Vyzkoušejte například elektronické cigarety Innokin itaste VV, itaste SVD či Inno ego. Vesměs se jedná o luxusní elektronické cigarety, které nabízí plno vylepšených funkcí. Díky volitelnosti napětí voltů a wattů máte možnost si vychutnávat různé chutě a intenzity kouře. Vlastní kouř je neškodný, oproti klasické cigaretě, a kuřák elektronické cigarety vydechuje obyčejnou páru. Samozřejmostí je automatické vypnutí, pokud není cigareta používána. Dále elektronická cigareta obsahuje ochranu proti podbití a v případě úplného vybití se vypne. Funkce passthrough umožňuje používání i v případě, že se zrovna elektronická cigareta nabíjí. Elektronickou cigaretu můžete i darovat svým blízkým, pokud se zajímáte o jejich zdraví, protože je zabalena v elegantní krabičce.