Řešili jste již osobní finance?

Nelíbí se vám služby vaší aktuální banky? Mají drahé poplatky a nenabízí další služby, které byste potřebovali? Banku jednoduše změňte!

Poplatky a služby bank jsou na jednu stranu velmi podobné, ale obvykle se liší poplatky a doplňkovými službami, které svým klientům nabízí. Zajímáte-li se o to, kolik platíte za bankovní služby, tak navštivte stránky GE Money a prohlédněte si jejich širokou nabídku. Služby pro klienty jsou neustále zlepšovány a doplňovány, aby poskytovaly ucelenou nabídku klientům. Mezi nejběžnější bankovní službu patří běžný účet. Bez běžného účtu bychom se již nejspíš neobešli. Chodí nám na něj výplata a platíme si z něj vše potřebné. K běžnému účtu patří i platební karta, která nám přístup k penězům výrazně usnadní. Bez nutnosti výběru hotovosti z bankomatu, si jednoduše zaplatíte nákup, pohonné hmoty či si můžete koupit zboží na internetu. Máte-li sebou platební kartu a víte-li, že na ní máte dostatek peněz, tak se jedná o nejjednodušší možnost, jak mít sebou peníze a nemuset nosit po kapsách tisíce.

Tip na článek  FACTORY OUTLET - značkové boty, oblečení a doplňky

Pokud se vám nedostává před výplatou, či máte nějaké další výdaje, na které již nemáte na vašem účtu peníze, pak nezoufejte a vyzkoušejte kreditní karty. Kreditní karty si pořizuje stále více lidí. Jedná se o takovou bezúročnou půjčku peněz před výplatou. Jediné, co pro to musíte udělat, je do určitého termínu splatit půjčené peníze zpět, abyste neplatili z této částky úroky. Potřebujete si koupit nové auto, či vybavit byt, pak jsou vám k dispozici osobní půjčky, které získáte až do 600 000 Kč bez ručitele a bez zástavy. Využijte služeb GE Money a už teď se těšte na výhody.