Operativní leasing s Hertz Lease

DayronV / Pixabay

Proč operativní leasing s Hertz Lease? Svoboda, bezstarostnost a mobilita – vyberete si vozidlo, doplňkovou službu i délku smlouvy a potom si v pohodě a klidu odjedete s pronajatým moderním vozem, který je naprosto přizpůsobený vašim potřebám a nárokům! Je něco jednoduššího? Nic netrvá věčně ani operativní leasing, po jeho ukončení klient vypůjčené vozidlo vrátí zpět společnosti Hertz Lease. Pokud vás tato možnost zaujala, ale stále se nemůžete rozhodnout, zde je k dispozici operativní leasing kalkulačka. Nemusíte se obávat žádných omezení a s ohledem na rozmanitost trhu, nabízí leasingová společnost Hertz Lease velký výběr ze všech značek vozidel dostupných na trhu.

Výhodné měsíční splátky pro firmy i živnostníky!
Zvažujete rozšířit vozový park firmy? Zajímáte se o celkové náklady spojené s vlastnictvím vozidel? Chystáte se uvolnit interní zdroje s cílem jejich přesunu v první řadě ve prospěch předmětu činnosti? Toužíte po přehledném a zjednodušeném procesu spojeném se správou vozidel a vykazovat veškeré náklady v jedné faktuře za pevný měsíční tarif? Pokud jste skoro na všechny otázky odpověděli ano nebo jen na první dvě, tak neváhejte a přeneste veškeré starosti na externího dodavatele, který vám ochotně zajistí financování, profesionální a komplexní služby správy vozidel.

Tip na článek  Kvalitní a důvěryhodné nebankovní půjčky

Operativní leasing – pohodlná cesta k podnikání  
Společnost se snaží maximálně vyjít vstříc individuálním požadavkům klientů, po dobu operativního leasingu vás budou pracovníci Hertz Lease periodicky informovat o stavu příslušných aktivit. Vozový park se stále obnovuje, aniž by se po klientech vyžadovali finanční prostředky nebo akontace či 30% z pořizovací ceny vozu. Naopak při operativním leasingu s Hertz Lease se nabízejí velkoodběratelské slevy! Proč nevyužít takovou jedinečnou službu, o jejichž výhodnosti se můžete ujistit prostřednictvím operativní leasing kalkulace?