Originální kryt na mobil s vlastní fotkou? S MyCase je to možné!

Originální kryt na mobil s vlastní fotkou? S MyCase je to možné!

Originální kryt na mobil s vlastní fotkou? S MyCase je to možné!
JESHOOTS / Pixabay

Mobilní telefon v České republice využívá více, než 80 procent obyvatel. V mnoha případech má jedinec dokonce více, než jeden přístroj. Prostřednictvím firemního mobilního telefonu řešíme pracovní záležitosti a na osobním telefonu nám blikají nepřijaté zprávy a hovory od partnerek a partnerů, dětí, ale třeba i rodičů nebo dokonce našich prarodičů. Chytré mobilní telefony se staly neodmyslitelnou součástí našich životů. Umožňují nám komunikovat s lidmi, kteří jsou od nás vzdáleni několik desítek, stovek i tisícovek kilometrů, jejich prostřednictvím se dozvíme vše o aktuálním dění a ještě zvládáme spravovat sociální sítě či rodinná fotoalba. Zkrátka a jednoduše – řada z nás nedá bez mobilu ani ránu. A právě pro tyto případy vznikla inovativní služba MyCase, díky níž si můžete vytvořit vlastní kryt na mobil a proměnit obyčejný kus plastu a kovu na moderní a neméně originální módní doplněk. Pojďme se společně podívat, jak na to!

Krok č. 1: Navolte si konkrétní typ mobilního telefonu

Kryt na mobil s vlastní fotkou umožňuje vytvořit přehledná a uživatelsky přívětivá aplikace, kterou naleznete na stránkách www.mycase.cz. Zde si jako první navolíte značku mobilního telefonu a jeho typ. Vlastníte-li iPhone, zatrhněte v horní části stránky kryt na iPhone a vyberte konkrétní model. Kryty na iPhone nabízí nespočet možností, kterých by bylo škoda nevyužít!

Tip na článek  I vy si můžete dopřát chutné závodní stravování!

Krok č. 2: Popusťte uzdu fantazii

Jakmile máte parametry zvoleny, přejděte k samotné tvorbě. Nebojte se popustit uzdu fantazii a zkombinujte oblíbené barvy, doplňte kryt o obrázek či vlastní fotku a text, a vše následně upořádejte do originální koláže. Jakmile je váš kryt na Samsung či jiný telefon vytvořen, můžete přejít k dalšímu kroku.

Krok č. 3: Sdílejte svůj nápad a ušetříte

Chcete na nákupu vlastního krytu na mobil ušetřit? Sdílejte svůj nápad mezi své známé a získejte obratem 100 korunovou slevu! Poté vám již nezbývá nic jiného, než potvrdit objednávku, vyplnit svou adresu bydliště a během několika dnů očekávat vysněný originální doplněk.  Při tvorbě se můžete inspirovat již vytvořenými kryty, které jsou pro vás připraveny na oficiálních webových stránkách služby.