Osobní rozvoj? Pomůže ve škole, v práci i každodenním životě

Osobní rozvoj? Pomůže ve škole, v práci i každodenním životě

Současné nadmíru konkurenční prostředí, pravidelný stres v práci i doma, stejně jako řada civilizačních chorob, které nás omezují v každodenním počínání, tlačí řadu z nás do kouta. Uzavíráme se do sebe, začínáme pochybovat o svých vlastních schopnostech a dovednostech a co je nejhorší – nevíme, jak z nastalé situace lidově řečeno „vybruslit“. Přestáváme komunikovat s okolím a začínáme rezignovat na svět a život, jež den co den žijeme. Problém je nejen v moderní uspěchané době, ale též našem nitru. Nevíme, kde najít novou životní energii, nedokážeme se vypořádat s vlastními pocity…

Změňte způsob myšlení = změňte svůj život

Jestliže vás výše uvedené řádky důvěrně charakterizují a poznáváte se v nich, pak je na čase změnit dosavadní přístup k životu a začít hledat vhodné východisko. Tímto východiskem mohou být kurzy osobního rozvoje, které nám pomohou poznat samu sebe, své potřeby, ale i očekávání a touhy, které v sobě den ode dne potlačujeme hloub a hloub. Na kurzech osobního rozvoje, v nichž se prolínají prvky psychoterapie Praha, lze probrat témata, která vás aktuálně tíží nebo situace, z nichž nevíte, jak ven. Koučink, který zajišťuje pražské Therapy Center, je určen zejména ženám a dívkám již od desíti let věku.

Tip na článek  Originální kryt na mobil s vlastní fotkou? S MyCase je to možné!

Jak vám psychoterapie Praha pomůže?

Cílem každé terapie a kurzu, je nalezení vnitřní rovnováhy, upevnění sebevědomí a cílený osobní rozvoj a růst. Ženy jsou po několika přátelských sezeních v příjemném prostředí uvolněnější, zbavují se pochybností o sobě i svém okolí a dokáží čelit každodenním i nečekaným výzvám. Výsledkem této unikátní péče je zlepšení života klientky, stejně jako její psychické rovnováhy a vnitřní harmonie. Neutápějte se ve vlastní lítosti, strachu či depresích, začněte svou situaci aktivně řešit a změňte svůj pohled na život i strasti a radosti, jež dennodenně přináší.