Palivové dřevo? Víme, kde jej objednáte za výhodné ceny i s rozvozem zdarma

Palivové dřevo? Víme, kde jej objednáte za výhodné ceny i s rozvozem zdarma

Palivové dřevo? Víme, kde jej objednáte za výhodné ceny i s rozvozem zdarma
FotoshopTofs / Pixabay

Ačkoli venkovní teploty atakují třicetistupňové hranice, řada majitelů rodinných domků a chat pomýšlí na zimu a dostatečnou zásobu otopu. Patříte-li mezi zodpovědné obyvatele, určitě ve svých kamenech nespálíte jen tak něco. Kde ale brát neustále nové a nové palivo? Odpovědí jsou společnosti, které dodávají kvalitní palivové dřevo na topení, grilování nebo uzení. Jednou z nich je i firma Optimtop s.r.o., která v současné době patří mezi nejvýznamnější internetové prodejce pevných paliv v České republice. Máme pro vás hned několik důvodů, proč objednat palivové dřevo na tuto i další sezónu právě zde!

Nejširší nabídka dřeva na paletách

Firma Optimtop s.r.o nabízí nejširší nabídku rovnaného a sypaného dřeva na paletách v celé České republice. Na jejích oficiálních stránkách naleznete několik obsáhlých kategorií, z nichž si můžete vybrat ideální materiál na otop, který vám bude svými parametry i cenou nejvíce vyhovovat. Jen pro příklad uvedeme, že vybírat můžete z klasického palivového dřeva, dřevěných pelet nebo uhlí. K dostání je i několik druhů briket, mezi něž patří například brikety dřevěné, noční, papírové a směsné nebo brikety rašelinové.

Tip na článek  Sklenářství Brno je synonymem kvality a profesionality

Výhodné ceny nabízeného sortimentu

Další předností nákupu prostřednictvím eshopu www.optimtop.cz je nepochybně i výhodná cena nabízeného sortimentu. Pokud si nejste jistí, který materiál k otopu vám bude nejvíce vyhovovat, není problém požádat o vzorek a poté objednat kompletní dovážku vybraného materiálu až domů.

Rozvoz po celé republice ZDARMA

Pro objednaný materiál nemusíte nikam jezdit nebo dopravu složitě zajišťovat. Společnost Optimtop s.r.o. zajišťuje rozvoz objednaného zboží po celé České republice zcela zdarma již od jedné objednané palety. Je jedno, zda jste z Aše nebo ze Severní Moravy, stačí navolit místo závozu a o nic dalšího se nestarat. Jakmile bude zásilka připravená, zástupce společnosti vás bude kontaktovat s přesným datem návštěvy a předání.