Přehrajte si naprosto cokoliv ze světa internetu

PeteLinforth / Pixabay

Filmy, seriály, dokumenty, sport, prostě žádné video Vám teď už neunikne. Všechny soubory ke stažení doslova pod jednou střechou, tisíce možností pro každého – všehochuť, ze které si prostě snadno a rychle vyberete. Film pro romantický večer se svým milovaným protějškem, další díl oblíbeného seriálu ze zámoří i s titulky, HD kvalita videa pro kvalitní divácký zážitek. Pokud nastane problém, rychle se vyřeší – online podporu totiž spustíte jediným kliknutím myši.

Po registraci sledujte videa bez omezení

Stačí pár minut věnovaných registraci a videa můžete ze svého nového profilu sledovat bez jakýchkoliv omezení. Nejnovější americké či britské seriály, francouzské komedie, které nestárnou a spoustu dalšího. Jedním kliknutím si zobrazíte i nejsledovanější a nejoblíbenější soubory, můžete se nechat lehce inspirovat i dalšími uživateli. Nakonec, možná narazíte na něco opravdu zajímavého – a byla by škoda si nenechat doporučit tímto způsobem nějaký žhavě aktuální a poutavý snímek.

Přehraj online cokoliv, není přímo nutné stahování souboru do PC, pevný disk přeci jen není vždycky tak docela nafukovací. S předplatným účtu Premium získáte navíc doslova za hubičku možnost stahování souborů neomezenou rychlostí a přehrávání na webu bez omezení. Žádný kredit, který se brzy vyčerpá, ale volné pole působnosti pro každého, a to v kteroukoliv denní i noční hodinu – a reklamy, které jsou všude jinde, tu určitě nečekejte.

Tip na článek  E-shop na míru s minimální investicí? Jde to a je to snadné

Nejnovější hity i klenoty stříbrného plátna

V přehledném designu se to vyhledává jedna radost. Sleduj online všechno, na co je zrovna chuť! Zadejte název souboru a během chvíle je vše připraveno ke zhlédnutí online nebo stažení souboru do PC či mobilního telefonu. Chcete se podělit o své domácí video s celým světem? Půjde to i touto formou, stačí nahrát a sdílet, třeba na sociálních sítích.