Party stan? Na pořádné grilovačce jde o nezbytnost!

galatent / Pixabay
Ačkoli to venku zrovna dvakrát nevypadá, již za několik měsíců vypukne ta pravá grilovací sezóna a sezóna svateb. Lidé spojí své životy i odpolední a večerní programy, které stráví v příjemné společnosti přátel, rodiny, ale třeba i nejbližších kolegů a spolupracovníků s vychlazeným pitím a u stolů, které se prohýbají pod množstvím luxusního jídla. Dokážete si představit hodnotněji a příjemněji strávené odpoledne, potažmo večer? Co když ale takovou pohodu přeruší rozmary počasí? Pro takové případy je vhodné zařadit do povinné „zahradní výbavy“ speciální krytá posezení, jež ochrání přichystané gurmánské speciality, ale i hosty před nepříjemným lijákem nebo tváře bičujícím větrem.

Kde najdou zahradní stany a altány uplatnění?

Ať už pořádáte zahradní grilovačku, oslavu narozenin, svatbu nebo maturitní večírek, vsaďte na zahradní altány a dodejte venkovní party zcela nový rozměr. Samotný výběr party stanu či altánu přizpůsobte počtu lidí, který se má na vaši sešlost dostavit, ale třeba i množství jídla nebo podiu, pokud bude součástí venkovní akce. Pokud víte, že pod jeden stan se všichni nevejdete, není problém pospojovat více stanů k sobě a vytvořit tak jeden krytý prostor, jež vás bude chránit před rozmary počasí, ale i dalšími neduhy.

Tip na článek  Šicí stroje dnes pohodlně pořídíte na internetu

Přednosti a výhody zahradních altanů a stanů

Stany na párty, stejně jako zahradní altány dokáží pozvednout úroveň zábavy na zcela jiný level. Navíc zbaví hostitele nepříjemných obav, které mu mohou vířit hlavou v souvislosti s nepříznivou předpovědí. Ono ani takové sluníčko, několik hodin svítící na čerstvé zákusky a jednohubky, není zrovna ideální. A pokud se blankytně modrá obloha rázem promění v zataženou a blesky protkanou spoušť, krytá posezení zajisté oceníte. Party stany se velmi lehce skládají a jsou snadno přenosné. Jejich složení (stejně jako následné rozložení) zvládne i průměrně zručný kutil. Velkou předností je také cenová dostupnost a dlouhá životnost.