Zdravotní postel jako nezbytná součást kvalitního spánku a komfortního odpočinku

geralt / Pixabay

Zdravotní postele jsou primárně určeny pro pacienty dlouhodobě upoutané na lůžko. K takové situaci může dojít v souvislosti s těžkou a vleklou nemocí, těžkým úrazem nebo v důsledku stáří či postupujících problémů s pohybovým aparátem. Je-li člověk dlouhodobě upoután na lůžko, změna jeho polohy je důležitá nejen ze zdravotních důvodů, ale také mu umožňuje snadnější vykonávání každodenních činností. Pokud by člověk dlouhodobě setrvával v jedné pozici, mohou se u něj objevit nepříjemné a velmi bolestivé otlaky, stejně jako nedostatečné prokrvení tělních partií.

V čem vám může zdravotní polohovací postel pomoci?

Nejen, že se na takové posteli cítí člověk velmi komfortně a pohodlně, může sám regulovat (pokud mu to zdravotní stav dovoluje) svou polohu, ale také se mu z takové postele snáze vstává či jej může osoba, která o daného člověka pečuje, snadněji uchopit a přenést na požadované místo. Taková zdravotní polohovací postel vyniká dlouhou životností, jež je zaručena kvalitními materiály, z kterých je taková postel vyrobená, robustní konstrukcí, ale samozřejmě i vyšší cenou. Některé pojišťovny ovšem poskytují příspěvek na pořízení zdravotní postele. O této možnosti je ovšem nutné informovat se u konkrétní pojišťovny.

Tip na článek  Sportovní oblečení adoruje kvalitu – vsaďte na ni i vy

Bohatá nabídka zdravotních polohovacích postelí

Máte-li zájem o zdravotní postel pro sebe nebo své blízké, můžete tuto touhu uspokojit v e-shopu KROS Medical. V nabídce je zastoupena nejedna polohovací postel pro seniory, kvalitní zdravotní postel pro dlouhodobě nemocné, ale i spousta příslušenství. Veškeré objednané postele vám navíc společnost dopraví až do místa bydliště, kde provede také odbornou montáž. To vše samozřejmě zdarma. Společnost nabízí také možnost odkoupit již použité zdravotní postele. O této možnosti je ovšem potřeba informovat se u zástupce společnosti.