Pivní lázně Rožnov pod Radhoštěm

Je pivo Váš oblíbený nápoj a chcete vyzkoušet něco nového a netradičního? Zajeďte si do pivních lázní v Rožnově pod Radhoštěm.

Pivní lázně Rožnov pod Radhoštěm jsou jedinečnou možností vyzkoušet si opravdovou proceduru jedinečných pivních lázní, které poskytují blahodárný léčebný účinek i jedinečný zážitek. Jedná se o jedny z prvních lázní tohoto druhu. Nabízíme mnoho druhů procedur – uvolňující aromaterapii, jemný peeling, příjemné zábaly, ozdravné koupele i masáže. Tyto procedury Vám pomohou uvolnit z těla veškeré škodlivé látky a zažít harmonii těla i duše. Tato terapie Vám pomůže opět získat i dávno ztracenou energii.

Pivní lázně Vám zajistí jedinečný zážitek, na který budete ještě dlouho vzpomínat. Nejprve Vás čeká rozehřátí v jemné bylinné páře. Poté se ponoříte do pivní lázně, která má34°C a krásně Vám vyčistí póry i pokožku. Po koupeli obdržíte detoxikační zábal a zažijete masáž pomocí lávových kamenů. Po těchto procedurách budete ještě v klidu relaxovat na speciálně upraveném lůžku.  Pivní lázně v Rožnově pod Radhoštěm nabízí prožití nezapomenutelných chvílí i se svou drahou polovičkou v měděné vaně pro 2. Pokud byste si chtěli do lázní zajet s přáteli, tak můžete vyzkoušet viktoriánskou vanu pro až 7 lidí. Není zde stanoven žádný věkový limit, takže s sebou můžete vzít i Vaše ratolesti. Tak neváhejte a vyzkoušejte odpočinek v pivních lázních.