Reklamní USB flash disky

Sháníte zajímavý flash disk? Chcete, aby vypadal podle Vašich představ a požadavků? Navštivte naše stránky a prohlédněte si nabídku.

USB flash disky nabízíme v mnoha variantách a tvarech. Dodáme Vám reklamní USB flash disky či jiné USB reklamní předměty. Samozřejmostí je firemní potisk. Flash disky nabízíme velkoobchodem, ale možný je i kusový prodej jak USB flash disků, tak jiných USB dárků.

Mezi naše zajímavé nabídky patří výroba flash disků na míru. Vaše firma určitě potřebuje a chce být originální, proto potřebuje unikátní reklamní předmět a USB flash disk je originální a zároveň praktický dárek pro každého. Každý přece potřebuje přenášet data, fotografie, firemní prezentace, aniž by musel brát svůj počítač s sebou. Stačí co nejpřesněji specifikovat Vaše požadavky na vzhled a kapacitu a o vše ostatní se již postaráme my! Na základě Vašeho návrhu zhotovíme vzorek, který Vám zašleme. Společně s Vámi doladíme konečnou podobu a po odsouhlasení už nic nebrání tomu, zadat masovou výrobu. Kompletní objednávku dodáváme obvykle do 14 dnů. Kapacita flash disků je 512 MB – 64 GB a nabízíme značkové flash chipy předních světových výrobců.

Tip na článek  Sportovní sortiment pro terapeuty