Coffee Glasses Flowers Background  - Ylanite / Pixabay

Podpořte chuť lahodné kávy pravidelným servisem kávovaru

Připravte si v pohodlí domova či v prostorách Vaší kanceláře šálek lahodné kávy. Chuť kávy a kondici kávovaru podpoříte pravidelnou údržbou a odbornými servisy.

Užívejte si svou kávu doma i v kanceláři kdykoliv dostanete chuť

Kdo by nechtěl začít den lahodným šálkem voňavé kávy? Užívejte si chvilku pro sebe, nebo pohostěte své přátele či obchodní partnery lahodnou kávou, a to díky svému vlastnímu kávovaru. Ať už si vyberete espresso, cappuccino či jinou kávovou specialitu, vždy záleží na výběru kvalitních zrn i na samotné přípravě.

O kávovar je důležité pravidelně pečovat. V závislosti na typu kávovaru věnujte pozornost indikátorům čištění zařízení a sběrných nádob, výměny filtrů a odvápnění: to doporučujeme provádět kvalitními odvápňovači. Při výběru se neváhejte obrátit na naše techniky, kteří vyberou správný odvápňovací čistič přímo pro Váš typ kávovaru.

Zajistěte svému kávovaru pravidelný servis

Pravidelné používání kávovaru přináší také postupné opotřebení. Obecně doporučujeme kávovary.cafe servisovat pravidelně každý rok v závislosti na stáří. Obraťte se na naše specialisty a domluvte s nimi servis. Specializujeme se na opravy kávovarů Philips. Pomocí diagnostiky určíme rozsah škod, které nejčastěji spočívají ve výměně těsnění, kompletního vyčištění přístroje a seřízení jednotlivých částí. Po předchozí domluvě si u Vás kávovar v Plzni a okolí zdarma vyzvedneme, provedeme diagnostiku, informujeme Vás o rozsahu opravy, a to včetně cenové kalkulace. Po odsouhlasení se pustíme do servisu.

Tip na článek  Diář musí být praktický, ale nezapomínejte při tom ani na originalitu

Toužíte po kvalitním kávovaru? S námi ušetříte

Ještě nemáte svůj vlastní kávovar, nebo ten starý už se nevyplatí opravit? Podívejte se na naši nabídku zánovních a repasovaných kávovarů. Připravenou kávu můžete ochutnat při předvedení Vašeho vybraného modelu u nás na pobočce ve Zbůchu u Plzně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..