Policejní baterka je dobrým společníkem nejen pro outdoorové aktivity

Rádi se procházíte v přírodě, lovíte ryby, jezdíte na kole, sportujete a vůbec žijete aktivně, protože nehodláte o víkendech jen tak sedět doma? Jistě se potom nenudíte, ale potřebujete také adekvátní výbavu, která bude vhodná i do náročnějšího terénu. A protože se občas nevydaří předpověď počasí a přijde ke slovu vítr, sníh nebo prudký déšť, je důležité, abyste byli připraveni a nepočítali vždycky jen se sluncem a pohodou. To určitě platí jak pro cyklisty, tak i houbaře nebo nadšence do skalních masivů.

Určená profesionálům, vhodná do každého počasí

Pokud jste často mimo domov, určitě oceníte všechny výhody, jež s sebou přináší policejní baterka. Ta totiž nabídne zajímavý poměr ceny a výkonu, vynikající dosvit a odolné provedení, vhodné i pro mrazivé počasí. Úspěšně vzdoruje nárazům i deštivému počasí, přijde vhod i dětem na skautských táborech. Několik režimů provozu, z nichž ten nejnižší spoří maximum energie a nejvyšší naopak osvítí prostor na desítky metrů daleko a dovede vás k původnímu cíli i přes prudký liják. Pomoc v krizových situacích, partner do nepohody, přesně tak by se dala podobná svítilna trefně popsat.

Na běžkách i v sedle horského kola…

Pro všechny, kteří rádi sportují, je tu led baterka, jež se dá upevnit například i na cyklistickou přilbu. Výborná svítivost se osvědčí nejen ve chvílích, kdy je venku hustá mlha nebo se začíná smrákat. Potěší houbaře, dodá odvahu při večerní procházce kolem chaty. Krátká doba nabíjení a nízká hmotnost, to jsou dva velmi důležité parametry. Baterku tak mohou snadno nosit s sebou i děti. Nejnovější modely najdete na cel-tec.cz, stačí si tedy jen ujasnit priority a vybírat z pestrobarevné nabídky, která se neustále obměňuje. Doba totiž jde kupředu a technologie samozřejmě také!

Personal Viewers Group Starry Sky
geralt / Pixabay