Porovnejte ceny plynu, Enra vítězí!

geralt / Pixabay
Energii řeší každý z nás. Někteří z nás řeší energii, která chybí jejich vlastnímu tělu, a jiní z nás řeší energie, které pohánějí naši domácnost či kancelář. Elektřina, nebo plyn? Máte svého oblíbeného dodavatele, který vám vyhovuje cenou a vždy vám vyhoví? Nebo se jako většina lidí se svým dodavatelem trápíte, ale nechce se vám řešit přechod k jinému dodavateli, protože si říkáte, že na tom budete úplně stejně jako předtím? Co když vám však řekneme, že existuje dodavatel, který vás zaujme cenou svých služeb, nenaúčtuje vám nic navíc a bude s vámi jednat přátelsky?

Už jste někdy slyšeli o Enra Services s. r. o.? Jedná se o licencovaného dodavatele plynu, který se pohybuje na českém trhu a dodává levný plyn koncovým zákazníkům do jejich domácností, kanceláří a jiných institucí či úřadů.

Atraktivní cena a žádné poplatky navíc

Plyn od společnosti Enra je v porovnání s cenami na trhu a hlavně v porovnání s cenami dominantních distributorů ve vašem regionu levnější. Nižší cena plynu je zajištěna nízkými provozními náklady. Společnost Enra je atraktivní i díky nulovým vedlejším nákladům. Při uzavření smlouvy na odběr plynu se společností Enra, ani při jejím rušení vám nejsou účtovány žádné aktivační či deaktivační poplatky.

Tip na článek  Trápí vás plíseň na stěnách?

Důkazem místo pouhý slibů může být srovnání cen plynu s cenami jiných dodavatelů. Na okraj jen malý příklad. Mezi nejznámější a nejvýznamnější distributory plynu na našem trhu patří RWE, u kterého vytápění rodinného domu stojí s nejlevnějším produktem RWE plyn eStart 844 Kč za měsíc. Cena u RWE se pohybuje do 1076 Kč za měsíc s produktem RWE plyn Ideal. Aplikujeme-li tento případ na Enra Services s. r. o., zaplatíme s produktem eFIX24 782 Kč za měsíc. K porovnání cen plynu můžete využít kalkulačku cen a přesvědčit se tak na vlastní oči, kolik můžete ušetřit.

Zapomeňte na protivné operátory

Společnost Enra si zakládá na kvalitě poskytovaných služeb a s kvalitou samozřejmě souvisí i úroveň zaměstnanců, a to nejen úroveň znalostí, ale také úroveň profesionality a přístupu k zákazníkům. Enra Services s. r. o. je signálem Etického kodexu obchodníka v energetických odvětvích.

Komentáře nejsou povoleny.