Potřebujete půjčku do další výplaty? Vybírejte ji chytře

moerschy / Pixabay

V životě každého člověka někdy přichází období, kdy se nedaří a mnohdy se to projeví i na stavu finančního konta, resp. peněženky. V krajním případě se pak může stát, že se třeba týden před výplatou ocitnete bez jediné koruny a nemáte peníze ani na jídlo a jiné základní potřeby. Co v takové situaci dělat? Pokud si nechcete půjčovat od rodiny nebo od známých, může být rozumným řešením nebankovní půjčka. Samozřejmě ale ne jen tak ledajaká – je třeba vybrat si takovou, u které nebudete platit zbytečné poplatky a vysoké úroky.

Proč platit za něco, co můžete mít zdarma?

Někteří lidé říkají, že nic není zadarmo, nicméně u nebankovních půjček tohle tvrzení vždy neplatí. Pokud vám stačí opravdu jen malá částka na krátkou dobu, než dostanete výplatu, můžete si snadno najít výhodné půjčky zdarma, které vás nebudou stát ani korunu na úrocích ani poplatcích. Můžete je samozřejmě získat vždy pouze jednou (pro stálé klienty už jsou zpoplatněny), napoprvé jsou ale opravdu mimořádně výhodné – vrátíte pouze to, co jste si půjčili a nic navíc. Je zbytečné brát si předražené mikropůjčky, když můžete mít bezplatný a naprosto bezpečný úvěr.

Které půjčky jsou pro nové klienty bez poplatků?

Aktuálně je v nabídce hned několik půjček zdarma, vybrali jsme pár z nich, na než se můžete stoprocentně spolehnout:

Ninja půjčka – rychlá a výhodná půjčka od 500 do 4 500 Kč, doba splatnosti 1 až 30 dní, půjčka je vhodná i pro nezaměstnané. Příjmy dokládat nemusíte, registry dlužníků se nekontrolují.

Zaplo půjčka – oblíbený nebankovní úvěr až do 20 000 Kč, pro nové klienty až 8 000 Kč bez jakýchkoliv úroků či poplatků. Výhodou je možnost výběru peněz v hotovosti v síti poboček společnosti Geco.

Via SMS – zdarma si jako nový klient můžete půjčit až 6 000 Kč, splatnost je maximálně 30 dní. Stálí klienti si o úvěr mohou požádat i pomocí textové zprávy z mobilu.

CreditAir – půjčky od 1 500 do 10 000 Kč, napoprvé zdarma je maximum 6 000 Kč. Hlavní výhodou je zde dlouhá splatnost úvěru – půjčka se nesplácí naráz, ale na tři části, celkově ji tedy splácíte až tři měsíce.

Tip na článek  Bankovní půjčka

Půjčku do výplaty si vyřídíte během okamžiku

Velké plus těchto krátkodobých nebankovních úvěrů spočívá i v jejich rychlosti – vyplnění formuláře vám obvykle zabere jen pár minut, stejně rychlé bývá i jeho posouzení a v ideálním případě můžete mít peníze na účtě už do hodiny od odeslání žádosti. Záleží ale samozřejmě i na tom, zda si žádost podíváte ve všední den či o víkendu, v pracovní době nebo v noci. V některých případech tak může být rychlejším řešením některá z půjček, které jsou vypláceny i v hotovosti.

Šanci na schválení má téměř každý

Půjčky před výplatou jsou určené pro široký okruh zájemců, mohou je tak získat nejen zaměstnanci a podnikatelé, ale i ostatní skupiny klientů – důchodci, studenti, matky na mateřské dovolené, nezaměstnaní atd. Velmi často se u těchto půjček nekontrolují ani registry dlužníků, šance na získání úvěru je tak opravdu vysoká – např. Ninja půjčku získá více než 90 % žadatelů.

Srovnání nejlepších půjček do výplaty

Ještě předtím, než si o půjčku zažádáte, se vyplatí podívat se na aktuální porovnání jednotlivých nabídek. Srovnání nejlepších půjček před výplatou najdete na některých specializovaných internetových portálech, k těm nejlepším patří CoolPůjčky.cz nebo PůjčkyHned.cz. Díky srovnávačům získáte nejen perfektní přehled o současné nabídce výhodných úvěrů, ale můžete si přečíst i velmi podrobné recenze, které vám poskytnou ucelený obrázek o tom, jak jednotlivé půjčky v praxi fungují. U nejmenších úvěrů je důležité dívat se zejména na konkrétní výši poplatků – RPSN je důležitá spíše u dlouhodobých půjček, u půjček do výplaty nehraje tak velkou roli.

1 komentář

  1. Děkujeme vám za podrobné pokrytí tohoto složitého tématu.

Komentáře nejsou povoleny.