Povinné ručení a pojištění vozů

Hledáte výhodně povinné ručení? Kupujete nové vozidlo nebo jen nechcete platit zbytečně moc? Porovnejte si online nabídky různých pojišťoven a vyberte si nejvýhodnější povinné ručení!

Mezi pojištění vozidel se řadí povinné ručení a havarijní pojištění. Zatímco havarijní pojištění je dobrovolné a chrání vaše vozidlo, pak povinné ručení je zákonné pojištění, kdy každý majitel vozidla musí toto pojištění platit. Povinné ručení je nutné mít uzavřené, protože pokud způsobíte nehodu, pak z tohoto pojištění jsou hrazeny škody poškozeného. Jako doklad o zaplacení slouží zelená karta, kterou musíte mít vždy při provozu vozidla u sebe. Povinné ručení si můžete sjednat kdekoliv, avšak pozor, protože ceny povinného ručení mohou být diametrálně rozdílné. Kdo se zajímá o to, kolik platí, pak určitě vyhledává různé nabídky pojišťoven, a zjišťuje, kde by bylo výhodné pojištění uzavřít. Nyní vám stačí pouze na internetu si vyhledat povinné ručení porovnání a rychle a snadno zjistíte, kolik byste u různých pojišťoven platili. Stačí zadat základní údaje a zdarma získáte několik nabídek povinného ručení od nejčastějších pojišťoven. Je pak již pouze na vás, která nabídka vás osloví a kterou byste rádi využili.

Tip na článek  Motorové oleje a maziva

Následné uzavření pojištění vozidla je snadné, protože lze uzavřít přímo z vybrané nabídky online. Odpadne vám tak návštěva přepážky, kde byste třeba museli dlouho čekat a navíc pojištění vozidel sjednané online bývá výhodnější. Na email pak obdržíte potřebné doklady o uzavření pojištění včetně zelené karty, která vám bude v originále následně zaslána i poštou. Nikdy nebylo snazší uzavřít povinné ručení a to vše z pohodlí domova. Veškeré informace jsou přehledné, zadávání údajů snadné a jasné, vyřízení uzavření pojištění rychlé. Využijte nabídky na uzavření nebo jen porovnání online pojištění a určitě budete spokojeni.