Předejděte rakovině. FOLAXAN vám pomůže

condesign / Pixabay

Dennodenně většina z nás konzumuje doplňky stravy. Utužujeme tak svoje zdraví a preventivně se vyhýbáme různým neduhům a nemocem. Každým takovým přípravkem dosahujeme jiných výsledků. Některé nám zajišťují jemnou pokožku, jiné zdravou pleť a některé zas prevenci skutečně vážných onemocnění. Slyšeli jste již někdy o přípravku FOLAXAN?

FOLAXAN je moderním přírodním přípravkem utužujícím naše zdraví. Disponuje jedinečnou kombinací aktivních látek. Díky tomuto přípravku můžete předejít různým vážným onemocněním, jako je prevence nádorových onemocnění či pomoc při aktivní protinádorové léčbě.

Čím je FOLAXAN výjimečný?

Tento přírodní přípravek je výjimečný svými účinky a využitím. Představuje totiž alternativní způsob léčby rakoviny. Obsahuje velké množství aktivních látek preventivně působících na vznik nádorových onemocnění, ale i aktivně pomáhajících při samotné léčbě nádoru.

S čím pomáhá?

FOLAXAN vyrábí společnost TERCON Laboratories USA a v České republice představuje schválený potravinový doplněk. Kvůli našim zákonům není možné uvádět účinky doplňku, které jsou v USA běžně uváděny. Je však potřeba dodat, o jaké pozitivní účinky se jedná. Přípravek pomáhá při prevenci i léčbě nádorových onemocnění, Přípravek pomáhá při aktivní protinádorové léčbě, ozařování a chemoterapii. Působí na likvidaci nádorových buněk a úspěšně snižuje riziko genetických dispozic vzniku rakoviny. Všeho je docíleno i díky posílení činnosti imunitního systému během léčby. Cíleno je na příznivé ovlivnění veškerých stavů psychické a fyzické vyčerpanosti. Dochází tak k harmonizaci energetické bilance organismu.

Tip na článek  Pevná prsa přírodní cestou

Jak FOLAXAN užívat?

Přípravek se užívá po jedné až třech tabletkách denně. Prášky berte nejlépe po jídle a dávku vždy zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Přípravek slouží jako doplněk stravy a může se tak užívat dlouhodobě, přičemž pozitivní účinky můžete sledovat již po dvou až čtyřech týdnech.