Osvojte si taje japonštiny. S LINGUA SANDY to jde raz, dva

tpsdave / Pixabay

Milujete cestování, nebo aspoň cizí jazyky? Rádi objevujete skryté taje jiných kultur? Rádi se učíte novým věcem? Pak vás určitě láká studium cizích jazyků. Všechny běžné jazyky již dávno znáte a nyní vás láká něco nového? A napadlo vás již někdy, že byste se mohli vrhnout na studium japonštiny?

Výuka japonštiny je velmi zajímavým oborem. Japonština sama o sobě je jazykem starodávných císařů a obchodníků. Je jazykem vznešeným, ušlechtilým a pro neznalého složitým. Jakmile ale proniknete do jejich tajů, uchvátí vás a nepustí.

Jazyková škola LINGUA SANDY

Chcete-li si osvojit taje japonštiny, měli byste si sehnat kvalitního lektora. Ve vašem studiu cizích jazyků vám pomůže jazyková škola LINGUA SANDY. Jazyková škola má 23letou tradici a věnuje se výuce 41 evropských a světových jazyků. K výuce využívá moderní a efektivní metody. Lektoři jsou vybíráni v rámci přísného výběrového řízení a následně jsou pravidelně prověřováni českým metodikem Karlovy Univerzity. Díky tomu může LINGUA SANDY poskytovat skutečně profesionální výuku a kvalitní kurzy japonštiny.

Kolik řečí umíš, tolikrát jsi člověkem

Většina z nás se na škole učila rusky, německy nebo anglicky. Někteří z nás si tyto základní znalosti odnesli do života a jiní je zapomněli, a tak se musí všemu učit znovu. Kvalitnější výuky cizích jazyků než na škole se nám potom dostane u profesionálních jazykových škol. Ty nám navíc poskytnou vzdělání v mnoha dalších, a to i méně známých jazycích.

Tip na článek  Kolik jazyků ovládáte, tolikrát jste člověkem, aneb naučte se čínsky

Nabídka jazykové školy zahrnuje 41 evropských a světových jazyků na své si tak přijdou jak milovníci jazyků evropských, tak i fanoušci jazyků asijských či arabských. LINGUA SANDY vás může naučit albánsky, arabsky, čínsky, dánsky, ale i hebrejsky, novořecky, persky nebo mongolsky.

Jazyky pro malé i velké

Cizím jazykům se může navíc učit kdokoliv a v jakémkoliv věku. LINGUA SANDY pořádá kurzy (například kurz japonštiny, angličtiny, francouzštiny a dalších) jak pro veřejnost, tak i pro firmy. Cizím jazykům se mohou věnovat jak pomaturitní studenti nebo malé děti. LINGUA SANDY se navíc věnuje i výuce češtiny pro cizince.