Prezidenstské volby 2013

V závěru letošního roku na nás čeká hned několik důležitých událostí týkajících se politiky. Nejen že budeme volit nové hejtmany krajů a nové zástupce do senátu, ale s příchodem nového roku si my jako občané budeme poprvé v historii volit svého prezidenta.

Prezidentské volby 2013 jsou historicky prvními volbami, kdy my občané, budeme rozhodovat o nové hlavě státu. Nový prezident nám bude vládnout minimálně následujících 5 let, proto volme uvážlivě. Kdo se o politiku zajímá více, tak už má asi jasno, koho bude volit. Ti, kteří se o ni zajímají méně, tak si nejspíš nejprve přečtou volební programy kandidátů a až poté se rozhodnou. Někteří mají už teď jasno! Staňte se tedy zodpovědnými za naši budoucnost a pečlivě se snažte vybrat nejvhodnějšího kandidáta, který bude naši zemi zastupovat po dalších 5 let. Konečně máme možnost si prezidenta určit sami, tak tuto možnost nepropásněme.

Tip na článek  Levnější plyn

Asi všechny politické strany již zveřejnily své kandidáty na prezidenta pro nadcházející prezidentské volby 2013. Například ODS zvolila MUDr. Přemysla Sobotku. Jedná se o kandidáta, který má dlouholeté zkušenosti ve vrcholové politice a moc dobře ví, o čem se mluví. Pan Přemysl Sobotka má také již zveřejněn svůj volební program. Pokud si jej přečtete a ztotožníte se s většinou bodů, tak on může být tím pravým kandidátem pro vás.

Politická strana ODS se snaží co nejvíce vycházet vstříc svým voličům. Je si dost dobře vědoma, že ne všechno je v naší republice tak, jak má. Například pro nadcházející krajské volby chce, aby byly kraje bez dluhů. To znamená i mnohé škrty, které jsou ne vždy příjemné, ale v nynější těžké době dosti potřebné. Zaměřuje se i na problematiku vysoké nezaměstnanosti a v její snaze je vytvořit nová pracovní místa.

Tip na článek  Montované domy